Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl

Pełna wersja: Majster Mendzio wita :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witka, nazywam się Karol, 18 lat, lubię piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. W wolnych chwilach lubię pić browarki ;).Mam nadzieję, że ze wszystkimi się dogadam i ta sieć to dobry wybór :). Pozdrawiam, Majster Mendzio :P
No cześć ;)
[Obrazek: 56_51d92e7f5b96e.jpg]

WITAM.
Siema siema
Strzała --> :D
witam, jestem Diana, uwielbiam biegi i maratony
Skoro wszyscy się tutaj przedstawiają to mi tez pasuje ujawnić kilka faktów na swój temat. No więc tak mam 23 lata, studiuje politologie ale powiem Wam , że to strasznie nudny kierunek. W wolnym czasie jeżdżę na deskorolce, uwielbiam to , to taki mój osobisty sposób na odstresowanie się. Lubię też bawić się kwiatami, mam stworzony piękny ogród i chyba tym chciałabym zajmować się w przyszłości. To tak krótko o mnie.
Hej jestem Bartek. Jestem początkujący na tym forum, mam nadzieje na miłe przywitanie. Mam 19 lat, lubię a wręcz uwielbiam grać w wszelakiego rodzaju gry strategiczne i nie tylko. Mam nadzieje, że znajdę tutaj ludzi z którymi będzie można miło spędzić czas. Pozdrawiam.
Witajcie wszyscy, nazywam się Czarek. Z racji dużej ilości wolnego czasu przystąpiłem do Waszego forum, aby mój czas pozytywnie spożytkować. Mam 18 lat i moim hobby jest granie w gry komputerowe ale tez bardzo lubię grać na żywo w nogę czy kosza.
Hej hej tutaj Karol również postanowiłem powiedzieć kilka słów na swój temat z racji tego że nikt mnie tutaj nie zna bo jestem nowy. Mam 16 lat i jestem jak to mówią ułożonym chłopcem ale to tylko pozory. Staram się korzystać z życia na tyle na ile mogę w granicach rozsądku. Podobno jestem poliglotą, nauka języków obcych przychodzi mi wyjątkowo łatwo. Jestem ogromnym fanem Nirwany i słucham ich ciągle.
Stron: 1 2
Przekierowanie