Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl

Pełna wersja: Siemanko :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka nazywam się D3vilG@ming mam 15 lat i gram obecnie na waszym serwerze DeathRun :)
siema
Siema, nie wiesze, że masz 15 lat
Siema :D
Witajcie mam na imię Zuzanna. Jestem pogodną , sympatyczną I spokojną dziewczyną. Mam 26 lat . Uwielbiam jazdę konną , mam nawet własnego konia w stadninie żeby w każdej chwili móc pojeździć.
Cześć :D
Hej witam wszystkich serdecznie jestem Zyta, mam 29 lat i właśnie dołączyłam do Waszego forum. Uwielbiam sporty ekstremalne , skakałam na buggy, skakałam ze spadochronem , brałam udział w wyścigach samochodowy. Jak widać lubię żyć szybko i spełniać swoje marzenia. Uwielbiam adrenalinę.
Serdecznie witam wszystkich na forum, jestem Monia, mam 16 lat I jestem nowicjuszką. W przeciwieństwie do większości nie lubię sportu, nie lubię muzyki i jestem typem samotnika, dlatego postanowiłam dołączyć do waszego forum , żeby poznać ciekawych ludzi i się trochę pobawić.
wypierdalajcie z tymi reklamami :/
Hejo z tej strony Marek. Młody i energiczny facet. Mam 17 lat i uwielbiam rozmawiać z ludźmi , mam nadzieje, że znajdę tutaj kogoś wartego rozmowy na każdy temat. W wolnym czasie uprawiam sort, wędkuje i bawię się w drewnie razem z moim tatą. Tworzymy wspaniałe rzeczy z drewna. Pozdrawiam.
Stron: 1 2
Przekierowanie