Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl

Pełna wersja: Dzień dobry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jeśli mnie pamiętacie nikt mnie tu nie lubił xD Ale siemka
czesc
Hej wszystkim , jestem Madzia. Właśnie postanowiłam zrobić coś ciekawego i dołączyłam do Waszego forum, chciałabym być aktywnym użytkownikiem więc już teraz zaczynam pisać posty. W kilku słowach przedstawię siebie: uczciwa, pracowita, wymagająca zwłaszcza od samej siebie, nie znosząca spóźniania. W wolnym czasie właściwie to nic nie robie i teraz właśnie nastał ten czas kiedy będę to zmieniać.
Witam wszystkich ziomków jestem Jan. Mam 19 lat i postanowiłem się trochę rozerwać na jakimś forum. Moja największą pasją jest piłka nożna. Czasem z kumplami udaje nam się spotkać i pograć trochę. W miarach możliwości jeżdżę na mecze polskiej reprezentacji aby na żywo przeżywać emocje.
Witam tu Jarek. jestem współczesnym mężczyzną wiec przystąpienie do jakiegoś forum tylko to potwierdza. Jestem młody, lubię dobrą zabawę ale potrafię też przez jakiś czas bez niej przetrwać. Znajomi mówią mi , że nie tracę czasu i , że kiedyś powiem sobie , że przeżyłem życie nie przesypiając go. Chciałbym tutaj czasem z kimś pogadać, wymienić spostrzeżenia na temat moich pasji i zainteresowań. Pozdrawiam.
Przekierowanie