Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Pytanie do dziewczyn - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Inne (/forum-Inne--156)
+---- Dział: Sport i Motoryzacja (/forum-Sport-i-Motoryzacja--110)
+---- Wątek: Pytanie do dziewczyn (/temat-Pytanie-do-dziewczyn--11607)

Strony: 1 2


RE: Pytanie do dziewczyn - misiaa. - 13-01-2014 22:39

I prawdopodobnie taka sama trudność.


RE: Pytanie do dziewczyn - Admin - 14-01-2014 01:35

Te popierdółki na B1 kosztują po 50 tysięcy, więc nie mówcie, że cena taka sama xD


RE: Pytanie do dziewczyn - Vix - 14-01-2014 16:49

Daj spokój. Nie opłaca się dawać na taką pierdółkę 40 tysięcy.
Przez wakacje zdawałem prawko AM (odpowiednik dawnej karty motorowerowej) Mogę jeździć każdym pojazdem o pojemności nie przekraczającej 50ccm. Mogę jeździć i jeździłem podobnym autem do takiego, ale cena waha się od 40 do 55 tysięcy D:

Ni chuja się opłaca, lepiej poczekać parę lat i zdać od razu na B.

Dodam jeszcze, że jeździłem tym po mieście. Na prostej drodze nie wyciągnie więcej niż 45-50 km/h. A o mocy to już nie wspomnę. Z racji tego, że mieszkam w górach, to bym nawet do domu nie dojechał. Dla porównania, mój motorek, za którego zapłaciłem 2 tysiące, jedzie bez większych problemów 65-70 km/h. A po wzniesieniach, śmiga bez problemu.

Więc płacenie o 38 tysięcy więcej, nie ma jakiegokolwiek sensu, bo nawet w zimę tym nie pojeździsz, bo zakopiesz się w 7cm śniegu D:


RE: Pytanie do dziewczyn - Sprytny :) - 14-01-2014 21:44

Brzydki nie opłaca się tego kupować i żeby poruszać się w ruchu drogowym tym trzeba zdać prawo jazdy kat B1 więc niech nie marudzi tylko robi normalne prawko trudno nie jest się nauczyć.
PS polecam Opla tigre mi się podoba ale po małym tuningu :D


RE: Pytanie do dziewczyn - BajoreG - 15-01-2014 07:29

DiKey taka sama cena prawo jazdy a nie samochodu...


RE: Pytanie do dziewczyn - Mefiu - 15-01-2014 15:49

No jednak nie kupuję, spróbuję ją namówić na to prawko. ;)


RE: Pytanie do dziewczyn - misiaa. - 17-01-2014 18:59

To teraz ja się wypowiem mając jakąś tam wiedzę.

Dikey - się myli pojazdy 2 osiowe na które wymagana jest karta motorowerowa w naszym kraju jest nie spotykana wszystko zastąpione jest prawem jazdy kategorii B1. na karcie motorowerowej w granicach naszego Państwa możesz prowadzić pojazd jednośladowy o pojemności nie przekraczającej 50cm{3}. Np we Włoszech na naszej karcie możesz prowadzić mikrossamochody. czyli te o których mowa.

Wspomnę jeszcze dziewczyna mając 18 + nie powinna nawet myśleć o prawku B1 gdyż prawko B się niczym nie różni tak samo są przeprowadzane badania / jazdy / egzaminy a koszt jest taki sam tyle że przedział wiekowy z możliwością jego rozpoczęcia b1-16 B-18 bez poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Mało jeszcze kartę motorowerową w dzisiejszych czasach mnożna zrobić w szkole gimnazjalnej. Lecz jeżeli ten okres cię już minął to wraz z zmianą ustawy rozpoczęcie kursu na kartę motorowerową wiąże się z opłatami i dzisiaj robi się to w ośrodkach szkolenia a nie tak jak to było wcześniej na Straży miejskiej czy też policji ;)


Ps. Patryk