Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
KTO?????!!!!!! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: KTO?????!!!!!! (/temat-KTO--1400)

Strony: 1 2 3 4


RE: KTO?????!!!!!! - LOK Anschutz - 04-03-2011 13:29

Jak dobrze sobie przypomnę jest to paragraf zagrożony pozbawieniem wolności do lat 2 lub warunkowym zawieszeniem kary pozbawienia do lat 4/3


RE: KTO?????!!!!!! - Kamil - 04-03-2011 13:32

Więc winowajca się przyzna, czy może mam składać już zawiadomienie? ; )


RE: KTO?????!!!!!! - LOK Anschutz - 04-03-2011 13:35

według Mnie kamil powinieneś zlozyc zawiadomienie na policje gdzie zajmie sie tym wydzial do spraw przestępczości w internecie czy jakoś tak.

To jest kwestia może dnia gdzie dojdą do adresu ip użytkowników którzy byli pokazani przez gangstera i dojscie do tego kto ujawnił dane i haslo serwera osobom postronnym
tym przypadku była to kradzież z przełamaniem zabezpieczeń, co nie zmienia faktu, że ujawnienie tych danych mogło narazić na niebezpieczeństwo wielu użytkowników.

Ujawnienie informacji bez zgody ich właściciela stanowi zagrożenie nie tylko ze względu na konta założone w danym portalu, ale również w innych serwisach, a co gorsze – skrzynki e-mailowe. Są one być łatwym łupem, gdyż wielu internautów wykorzystuje te same hasła nie tylko do wielu kont, ale i poczty elektronicznej.

Dlatego radził bym się winowajcy przyznać do popelnionego czynu gdyż to jest naprawdę kwestia czasu jak policja wraz z prokóratórą dojdą do użytkownikó nicków podanych przez Gangstera i wionowajcy czynu.

jak już napisałem jest to zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2 lub warunkowym zawieszeniem jej na okres lat 3/4/5


RE: KTO?????!!!!!! - [PRO] Uliczny - 04-03-2011 13:58

dobra... chociaż to nie ja to ja się przyznam do tego bo nie chcę być sprawdzany przez policję... (a z nimi już mam na pieńku) Czyli chcę w imieniu tego kogoś się przyznać za niego... ale potraktujcie mnie łagodnie ok?


RE: KTO?????!!!!!! - LOK Anschutz - 04-03-2011 14:05

uliczny niech ten ktos ma odwage sie przynznac a nie ty przepraszasz za niego
Bo to nie ty zrobileś (tak myśle) i niepowinienes sie przyznawac za kogos to ten ktos powinien wyrazic skruche


RE: KTO?????!!!!!! - [PRO] Uliczny - 04-03-2011 14:37

ale nie rozumiesz że ja nie mogę mieć doczynienia z policją?? dlatego się przyznaje... (chociaż to nie ja)


RE: KTO?????!!!!!! - LOK Anschutz - 04-03-2011 15:53

uliczny alecb nie beda sprawdzac


RE: KTO?????!!!!!! - gdfg - 04-03-2011 16:00

Ej.. może mi ktoś wyjaśnić co się stało? Nie ogarniam nic :P


RE: KTO?????!!!!!! - Kamil - 04-03-2011 16:45

(04-03-2011 14:37)[PRO] Uliczny napisał(a):  ale nie rozumiesz że ja nie mogę mieć doczynienia z policją?? dlatego się przyznaje... (chociaż to nie ja)

Jeśli to nie Ty to policja nic nie może Ci zrobić, to raz.

Dwa, na pewno chcesz się przyznać? Ostrzegam, że konsekwencje będą dość spore. Poza tym jeśli to nie Ty to japa, a jeśli to jednak Ty, to powiedz wprost, bo takie zabawy w kotka i myszkę jeszcze pogorszą Twoją sytuację.


RE: KTO?????!!!!!! - LOK Anschutz - 04-03-2011 17:51

Ludzie opamiętajcie się!!!
To sprawa zagrożona karą pozbawienia wolności do lat 2 lub warunkowego zawieszenia kary na okres lat 4!
Lepiej się przyznaj (ten kto to zrobił) bo ukrywanie się pogarsza twoją sytuacje lepiej załatwić to normalnie niż ciągać sie po sądach i narażać na odpowiedzialność karną !