Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
MOJE LvL-e - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: MOJE LvL-e (/temat-MOJE-LvL-e--1355)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MOJE LvL-e - gdfg - 28-02-2011 15:53

Bobi nieważne czy miałem 30 czy 80 lvl. Na innym serwerze miałem 70 lvl i byłem za resetem lvl (Tam też się wolno expiło, bo największy lvl to był 110). Więc nie mów Bobi, że jestem nie obiektywny !


RE: MOJE LvL-e - assasin154 - 28-02-2011 16:02

stracilem: 8 lvl snajper, 26 lvl wsparcie 25 lvl komandos 8 lvl nozownik 3 lvl saper, zostal mi tylko strzelec na 4lvl - u EDIT: mozecie chociaz wsparcie przywrócić?


RE: MOJE LvL-e - Gwiazdor - 28-02-2011 16:48

bez przesady, o resecie lvli nie mam mowy. tyle czasu sie bilo, zeby teraz reset?!
jesli tak sie stanie wielu graczy odejdzie, razem ze mna.


RE: MOJE LvL-e - [PRO] Uliczny - 28-02-2011 16:56

żadnego resetu! zwrot lvl'i i już!
my tyle czasu nabijaliśmy żeby teraz być równym 1 lvl'om !


RE: MOJE LvL-e - gdfg - 28-02-2011 17:04

Ja was trochę nie kapuję... Wy gracie dla lvl'i czy dla zabawy? Ja gram dla zabawy nie wiem jak wy. Żeby strata lvl'i miała spowodować rezygnacje z fajnego serwera? Spróbujcie zagrać sobie dla zabawy, a nie z "przymusu" dla lvl'i. Zobaczycie, że będzie się grało dużo fajniej.


RE: MOJE LvL-e - Kamil - 28-02-2011 17:12

gdfg, jakbym Ci zaproponował piwo za ten post to bym Cię obraził. Tobie się należy skrzynka wódki! :D

Nie wiem czy mi usunęło lvl'e i szczerze mówiąc mam na to kompletnie wywalone, bo grałem nie dla lvl'i, tylko właśnie dla ZABAWY.

Btw. Uliczny, chcesz zwrotu lvl'i? A jak udowodnisz jakie miałeś lvl'e na danej klasie? Uwierz mi, nie jeden się znajdzie, który doda sobie 20 czy 30 lvl'i na którejś klasie. I to dopiero byłoby niesprawiedliwe. Jeśli już coś JA bym proponował (tak AliaSs, proponował, żebyś znów nie zarzucał mi, że się rządzę) to poczekajcie do czasu, aż wyjdzie nowa wersja CoD modu i niech AliaSs zrobi reset wszystkich lvl'i. Tak byłoby najbardziej sprawiedliwie. Być może ktoś zaraz zacznie mi wrzucać, że nie po to bił tyle czasu lvl, żeby teraz wszystko poszło na marne. Okey, dobra, idzie na marne. A czy czas poświęcony na grę w CS'a nie idzie na marne? Ten server i tak prędzej czy później przestanie istnieć, bo niemożliwością jest, żeby AliaSsowi chciało się utrzymywać ten server tyle lat. A nawet jeśli go sprzeda - powodzenia. Traficie na H@, który walnie exp x100, klasy, które mają wszystkie bronie, po 20 dynamitów i nieskończoną ilość rakiet i co, fajnie będzie? ^^

Jeszcze mi przyznacie rację, zobaczycie. ; )


RE: MOJE LvL-e - [PRO] Uliczny - 28-02-2011 17:15

ja gram dla zabawy ale wkurzają mnie staty słabe... bo kilkunastu graczy ma lvl'e i graj z takim bobokiem co ma 100 lvl


RE: MOJE LvL-e - Gwiazdor - 28-02-2011 17:20

oczywiscie, ze gramy dla zabawy i przyjemnosci, ale nie po to sie bilo, zeby teraz znow grac od 1 lvl.


RE: MOJE LvL-e - assasin154 - 28-02-2011 17:40

A WIECIE JAK TRUDNO SIE WSPARCIEM NABIJA, CO?dajcie mi z powrotem lvl na wsparciu tylko. może każdy odzyska lvl z 1 klasy która wybieże bo sry ale ja ide na razie na lepszy serw gdzie nie ksują levli
EDIT2 : Może aliass sie wypowie?


RE: MOJE LvL-e - gdfg - 28-02-2011 17:54

Uliczny jak Cię wkurzają słabe staty to polepsz skill. Albo wywal sobie klawisz Tab z klawiatury :D I pomyśl. Jak by był reset to chyba bobokowi też by się skasowało lvl i wtedy by miał ten sam lvl co Ty !

PS. K@mil piwo by wystarczyło xD