Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Serwery AliaSs'a - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Serwery AliaSs'a (/temat-Serwery-AliaSs-a--1680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Serwery AliaSs'a - L@LeK - 03-04-2011 20:37

ja bym AliaSs z klasami nie ma problemu tylko ja umiem operować nową wersją coda bo w starej jak coś edytuje jakieś luki czy cos to tyle błędów wyskakuje że głowa mała


RE: Serwery AliaSs'a - [PRO] Uliczny - 04-04-2011 11:04

AliaSs, wpadne na kompa potem to dam ci download do kilku fajnych mapek :) dam też kilka innych bajerów :) będziesz zadowolony :)


RE: Serwery AliaSs'a - Bobi - 04-04-2011 14:38

Ej Ulica zastanów się jak robisz temat bo najpierw piszesz żeby DiKey stworzył sam COD'a
A potem piszesz że dasz coś dla aliassa to ty chcesz jego serwer czy pomóc w stworzeniu nowego coda dla DiKeya ? ja nic nie mam aliass do ciebie po prostu chciałem chłopakom pomóc
DiKey moja oferta nadal aktualna


RE: Serwery AliaSs'a - [PRO] Uliczny - 04-04-2011 14:47

Poczytaj uważnie... AliaSs napisał, że będzie miał dużo czasu dla serwerów i się nimi zajmie więc daje mu szanse :) pomyśl czasami...


RE: Serwery AliaSs'a - Me My Self And I - 04-04-2011 15:29

Hah, ale zombi też bym usunął tylko tego Gun Game'a bym zrobił (a raczej nie ja bo nie umiem ; P )Gun game'y są fajne a z tego co widziałem to mało ich jest w sieci.


RE: Serwery AliaSs'a - L@LeK - 04-04-2011 16:14

nic dziwnego prawie nikt nie jest zainteresowny i nie lubi gungame... ale na pewno liczba osób które lubią GG też jest spora ^^


RE: Serwery AliaSs'a - Me My Self And I - 04-04-2011 23:13

No właśnie :P Mnie wkurzają szczerze jacyś nowi którzy kampią na respie i jak trafi na takich dwóch to się za ciula nie znajdą aż do końca czasu rundy ^^
A na GG niema takiej mozliwości bo odnawiasz sie np. co 3-5 sekund :D


RE: Serwery AliaSs'a - L@LeK - 05-04-2011 08:02

a mnie to wkurza własnie że jak ja se ide to sie za mną pojawia koles jakis


RE: Serwery AliaSs'a - Me My Self And I - 05-04-2011 09:34

no czasem tak ale potem da się przyzwyczaić :P


RE: Serwery AliaSs'a - Bobi - 05-04-2011 14:29

Uliczny sory bo ty mod team teraz jesteś pro gracz deathrun sieci :D haha nie spinaj się tak bo się zesrasz jeszcze . Ty pomyśl czasem i czytałem to co on napisał ale on tak piszę bo widzi że każdy chcę odejść i że nie chcą po woli go w sieci , więc nie gadaj głupot ja tam bym wolał żeby od nowa zrobić serwer cod wy razem z kamilem i dikeyem i by były od nowa level i by było git a tak to możecie pomarzyć bo i tak wszystkiego co chcecie wam nie zrobi :)