Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Ważne na szybko - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Ważne na szybko (/temat-Wazne-na-szybko--8144)

Strony: 1 2 3


RE: Ważne na szybko - ZaQ - 02-01-2013 23:20

no widzisz, wszedzie maja 2 a my mamy 1 ;) Oryginal :D:D hahaha


RE: Ważne na szybko - KoXu|Kusa - 02-01-2013 23:47

A my dlaczego mamy jeden ? Bo nie umiecie zrobic


RE: Ważne na szybko - MYTHBUSTERS - 03-01-2013 11:04

Spokojnie panowie ... spokojnie. Jeżeli mi chodzi o ten pomysł kusy to nie dawałbym "miliona" jakiś pasków pod nickiem tylko bym jakoś je połączył (projekcik takiegoż paska na szybcika ... chodzi o to żeby kilka pasków połączyć w 1 ... kolorystycznie to by się zrobiło na przykładzie z naszego forum np. admin dr to fioletowy a coda to czarny to by się zrobiło kolorystycznie ... fiolet przechodzący w czarny ... jak chcecie, to mogę zrobić prototyp takiego paska i go dać w tym temacie (no chyba że ty kusa chcesz to zrobić) :P


Admin
[DR][COD]

I takie rozwiązanie nie tylko byłoby oryginalne dla naszego forum ... ale myślę że to fajnie by wyglądało :)


RE: Ważne na szybko - Darkness - 04-01-2013 11:04

1. Poprawić błędy na serwerze Parkour. (Co kilka minut wyskakuje jakiś błąd pluginu na czacie)

2. Wgrać Nowe Mapy na Parkour. (Mało jest wgranych map na serwerze, mogę się założyć że jeżeli się polepszy serwer i da się dobrą reklamę to będzie zapełniony)

3. Wykupić może reklamę na jakiś dobrych stronach i forach internetowych. (CS - WIADERKO.COM, MC - MCSERVLIST.ORG [16zł])

4. Reklama sieci serwerów na YouTube. (Zrobić filmik o stronce, serwerach, informacje itd..)

5. Jeżeli będzie kasa to można zrobić serwer Hide'n'Seek (HNS), który ma duże zainteresowanie graczy. (Albo zamiast parkoura zrobić HNS)


RE: Ważne na szybko - KoXu|Kusa - 04-01-2013 12:50

(04-01-2013 11:04)Darkness napisał(a):  4. Reklama sieci serwerów na YouTube. (Zrobić filmik o stronce, serwerach, informacje itd..)

Właśnie dla tego organizuję konkurs Zapraszam !!
http://www.deathrun.pl/temat-Konkurs-ZAPRASZAM--8656


RE: Ważne na szybko - DeviLs - 04-01-2013 23:59

Ja proponuje postawić surfa lub paintballa,porobić coś z codem aby sie nie kasowały lv i zrobić normalny ranking,na dr również zrobić coś aby mapki się nie bugowaly,Odswieżyc forum cos nowego.


RE: Ważne na szybko - rafi9898 - 04-02-2013 20:50

Vipy strasznie skracają ale jak ich upominam to wyzywają mnie od najgorszych. Jakis pluginek aby blokowal skracanie chetnie moge poszukac . Sory za bledy tablet.