Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
MOJE LvL-e - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: MOJE LvL-e (/temat-MOJE-LvL-e--1355)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MOJE LvL-e - bobok - 28-02-2011 17:58

jakie zaświadczenie ?, AliaSs ma, powinien mieć bo sam mówił że ma backup bazy danych i go wgra. Najwyżej się wszystkim cofną levele o tydzień, a co do Ulicznego to jak grałeś na 1 lvl Ty i inni to nie użyłem rakiet, tylko całe punkty z inteligencji wrzuciłem w kondycje. To i tak lepiej niż miałbym je przerzucić na wytrzymałość. To nie narzekaj, bo i tak coraz rzadziej na tym serwerze gram.

A to że mi się levele nie skasowały, to wina podszywki, bo ona grała na serwerze wtedy co się serwer zjebał, także do mnie nie możesz mieć pretensji i nie płacz już, bo nawet Kamil mnie 1 lvl zabijał i nie miał z tym problemów, a używałem wtedy rakiet


RE: MOJE LvL-e - LOK Anschutz - 28-02-2011 18:06

Jak dla mnie to NIEMA MOWY O RESIECIE!
ZRESZTA ALIASS MA BAZE DANYCH I TAM WSZYSTKO JEST.
nIE PO TO TYLE CZASU NABIJAMY TAKIE LVL-E ZEBY TERAZ TO OD TAK WSZSYTKO STRACIC.


RE: MOJE LvL-e - gdfg - 28-02-2011 19:25

LOK - według twojej logiki expienie i potem reset lvl to strata czasu tak? A cs to nie strata czasu? pomyśl... Według twojej "genialnej" logiki cs to nie zabawa, a wbijanie lvl... I jak tak myślisz to skończ grę w cs'a, a zaoszczędzony czas poświęć na naukę. Caclav miał reset lvl i jakoś to przeżył, a wy nie przeżyjecie?


RE: MOJE LvL-e - [PRO] Uliczny - 28-02-2011 19:29

ja przeżyje ale jak już usunęło nam a innym nie to niech oddadzą nam i im zostawią albo im jeszcze skasują :)


RE: MOJE LvL-e - gdfg - 28-02-2011 19:33

Uliczny, a jak myślisz o czym mówimy? podpowiem Ci - o resecie lvl dla wszystkich :D


RE: MOJE LvL-e - [PRO] Uliczny - 28-02-2011 19:36

wiem wiem ale nie ogarnąłem wcześniej xD


RE: MOJE LvL-e - Kamil - 28-02-2011 19:44

(28-02-2011 18:06)LOK Anschutz napisał(a):  nIE PO TO TYLE CZASU NABIJAMY TAKIE LVL-E ZEBY TERAZ TO OD TAK WSZSYTKO STRACIC.

Jakby to powiedzieć - eksponat 'A'. Typowa odpowiedź na mój post. Jesteście przewidywalni. ;<


RE: MOJE LvL-e - assasin154 - 28-02-2011 21:36

panowie bez sporów - poczekajmy aż wypowie się aliass


RE: MOJE LvL-e - Dejwid/mp3 - 28-02-2011 21:59

No nie ma co sie spierac jak usunie lvle wszystkim to tez straci graczy bo jednak ci co niedawno zaczeli wbili tam jakies lvle i od nowa to ich dobije zreszta ktos tu tez pisal ze to zniecheci graczy :P zobaczymy jaka decyzje podejmnie


RE: MOJE LvL-e - LOK Anschutz - 01-03-2011 00:03

Oby przywrócił nam nasze ciężko wypracowane lvle pozostaje nadzieja ;D