Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Serwery AliaSs'a - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Serwery AliaSs'a (/temat-Serwery-AliaSs-a--1680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Serwery AliaSs'a - Me My Self And I - 06-04-2011 22:57

nom przydał by się jakiś fajny item taki np ze daje speed'a albo coś takiego albo krowe? coś co by się przydało a nie tylko TG PSZ Tarcza SWAT i AWP sniper tylko te itemy są dobre resztę można o du*e rozbić za przeproszeniem albo np Deagl member ktory będzie dawał 1/3 - 1/10 natychmiastowego zabicia z Deagla +Deagl :) trzeba pokombinować a rank też by się przydał :]


RE: Serwery AliaSs'a - Madboy - 07-04-2011 12:03

JA też jestem za tym żeby Dikey zajął się stworzeniem nowego, a Alias niech da sobie lepiej spokój, zreszta juz chyba dał...


RE: Serwery AliaSs'a - L@LeK - 07-04-2011 13:48

Jak Dikey zrobi nowego serwa to i po COD'zie AliaSs, ale ja bym jeszcze MadBoy nad nowym cod'em zastanowił bo 100% nie ma że jest potrzebny nowy COD


RE: Serwery AliaSs'a - dawidcr - 07-04-2011 15:30

No tak dobru pomysl :D


RE: Serwery AliaSs'a - kupa1234 - 07-04-2011 16:54

Dobra nie chce mi się już z wami "kłócić" więc powiem tak, jak dikey zadecyduje tak będzie. Nie chce mnie w sieci to wywali, będzie chciał zostawić to zostawi proste.


RE: Serwery AliaSs'a - L@LeK - 07-04-2011 20:45

AliaSs jak byś dalej z tymi sererami sie obijał to bym na miejscu Dikeya wywaliłbym na zbity pysk, ale teraz kiedy zaczołeś dbać o serwery to kto wie


RE: Serwery AliaSs'a - Bobi - 08-04-2011 14:44

No i aliass jeszcze zobaczysz mój serwer :)
Tylko odpowiedz wreszcie Kur.. czemu mi zabrałeś admina ? nie umiesz nic napisać ?


RE: Serwery AliaSs'a - kupa1234 - 08-04-2011 15:32

Nie zobaczę twojego serwera bo nie grywam na COD serwerach :P, a admina nie zabierałem tobie chyba że przez przypadek jak zabierałem tym co nie opłacali.


RE: Serwery AliaSs'a - Admin - 09-04-2011 14:14

Zostaje i zobaczymy jak to dalej będzie.

/close


RE: Serwery AliaSs'a - [PRO] Uliczny - 12-04-2011 14:37

AliaSs przeginasz pałke... Czemu oszukujesz ludzi co ??
Wyrzucić Cię najlepiej... Bobi zapłacił za admina za kilka miechów z góry... zabrałeś mu... i piszesz że przypadkowo a na gg że on cię denerwuje tekstami zrobię własny serwer itd.
Chuj Cię obchodzi.... niech se mówi... ogarnia... płaci... ma admina... tzn. nie ma bo nie chcesz mu dac... PaweLoL... kolejny oszukany.. wysłał sms'a za 11,07zł na serwer AWP miał dostać admina... powiedział Ci ile ma lat... zacząłeś go wyzywać i nie dałeś admina... PRZEGINASZ!!! WYRZUCIĆ CIĘ TRZEBA ŻEBYŚ SIĘ OGARNĄŁ!!!!