Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Propozycja zmian serwerowych - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Propozycja zmian serwerowych (/temat-Propozycja-zmian-serwerowych--10004)

Strony: 1 2 3


Propozycja zmian serwerowych - MYTHBUSTERS - 03-07-2013 12:41

Temat wałkowany przez wiele tysiącleci na tym forum.

Proponuję wprowadzić obowiązkowe dofinansowanie. Każdy, kto ma admina na przynajmniej 1 serwerze musiałby płacić min 7zł SMS (jest 15 aktywnych adminów), a że przez sms DiKey dostałby jakieś 3.50 zł to wychodzi nam, że co miesiąc dostaje zasiłek 45 zł.

Za tą kasę, można zrobić 6 serwer, bądź wymienić jeden z 5 serwerów które działają dotychczas na inny, bądź też zastosować te 2 propozycje (2 nowe serwery razem, wymiana i dodanie nowego).

Dodaje ankietę, za jakim rozwiązaniem jesteście. Są wakacje, mamy dużo wolnego czasu, więc wypadałoby coś tu zmienić, ulepszyć itd itp ;)


RE: Propozycja zmian serwerowych - Kamil - 03-07-2013 12:55

Nowy serwer = więcej slotów = mniejsza średnia graczy na serwer. Innymi słowy jest nas za mało na nowy serwer, a zanim się on rozwinie na tyle, że zacznie przyciągać nowych graczy, to przyniesie olbrzymie (jak na fundusz deathruna) straty. ; P

Ten kurdupel DiKey miał modyfikować parkoura, ale coś mu nie idzie. : D


RE: Propozycja zmian serwerowych - Obey138 - 03-07-2013 13:15

Parkour lub surfa lub CODa zamienić na FFA


RE: Propozycja zmian serwerowych - HnS - 03-07-2013 16:02

Jak dla mnie zostawić DR, surfa, parkour'a.
Wymienić Cod'a na TP/FFA i SpeedRun'a na Zombie (na którym można zarobić z vipów).
Przy takich zmianach 6 serwer jest nie potrzebny.
Zysk jest z Vipów z DR, surfa i Zombie. Nie wiem jak z parkourem (ale osobiście najlepiej mi się na nim gra tylko mało osób jest).
TP lub FFA dla graczy którzy wolą normalnie pograć i sieć się rozwija podstawą wtedy jest dobre rozreklamowanie TP/FFA.


RE: Propozycja zmian serwerowych - gracz - 03-07-2013 16:02

Mam takie samo zdanie jak Kamil.

@up nie warto :-)


RE: Propozycja zmian serwerowych - HnS - 03-07-2013 16:08

Są jeszcze takie mody jak JB, BB, PaintBall, KZ (których w polsce jest mało), HNS (również jest mało), SJ.


RE: Propozycja zmian serwerowych - KeraCh.!** - 03-07-2013 16:31

Jestem za wymienieniem serwa Call of duty na FFA .


RE: Propozycja zmian serwerowych - trzeci - 03-07-2013 16:46

Ja na waszym miejscu zamienil coda na ffa albo 4funa tak zeby sie poszczylac bo nie ma takiego na 3dr warto byloby sprobowac takie cuś ... :P


RE: Propozycja zmian serwerowych - Obey138 - 03-07-2013 16:50

Ja będzie 4FUN to łapcie map pack. &D (te mapy będą wystarczyć)
http://www.nipper.thedarkterritory.com/cs.html


RE: Propozycja zmian serwerowych - Plpolak19 - 03-07-2013 17:24

Ja bym zostawił CODa, Parkoura, a zajął się Surfem. Można by go wymienić na Zombie, czy FFA. Sądzę, że o wielu więcej by przyciągnęło to graczy, niż latanie po jakiś powierzchniach, jak małpa.

Pozdrawiam