Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Prośba o zmianę mapy na DR - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Prośba o zmianę mapy na DR (/temat-Pro%C5%9Bba-o-zmiane-mapy-na-DR--10097)



Prośba o zmianę mapy na DR - Paweł - 10-07-2013 09:37

PROBLEM Z MAPKA
admin wejdz jakis i zmien to mapke poniewaz nie ma limitu czasu ....
na deathrun
totalny brak adminow...


RE: Prośba o zmianę mapy na DR - MYTHBUSTERS - 10-07-2013 10:04

Bym zmienił, ale niestety nie mam dostępu do kompa z cs'em zainstalowanym, a na tym którym siedzę, to cud wielki, że pasjansa nie mam bez lagów -,-

Słuchaj, prośba prośbą, ale jak ją piszesz, to wysil te kilka swoich szarych komórek i postaraj się, żeby miała ona "ręce i nogi", bo wszystko na odpierdziel robisz i non stop masz jakieś pretensje do administratorów tej serwerowni, od kiedy ci odrzucono twoje podanie na admina. Żenada. Zachowujesz się jak nie spełnione emocjonalnie dziecko, które płacze za każdym razem, kiedy mamusia jemu zabaweczki nie kupi -,-

Brak adminów hmm, no cóż, też to zauważyłem, ale to pewnie jest spowodowane tym, że o 7 rano wszyscy śpią (chodź mogę się mylić).

Zazwyczaj takich błędów nie popełniam (nie piszę pod wpływem emocji), ale koleś, stałeś się tak wkurw**jący ostatnimi czasy, że już powoli moje niepohamowane rezerwy cierpliwości są na wyczerpaniu.


RE: Prośba o zmianę mapy na DR - Paweł - 10-07-2013 10:07

w sumie wypisuje sie z tej serwerowni jedna wielka ....


RE: Prośba o zmianę mapy na DR - Obey138 - 10-07-2013 11:43

Tego typu rzeczy najlepiej pisać na SB, a jeżeli już to poisz to z sensem, a nie żeby tylko było.
Do kosza.

Sam jesteś jednym wielkim. Jak sobie tyle piwa naważyłeś to teraz je wypij. I lepiej się ogarnij bo nikt cię takiego nie będzie lubił.


RE: Prośba o zmianę mapy na DR - Paweł - 10-07-2013 11:48

i tak juz nie lubi :) wiec nie obchodzi mnie to juz


RE: Prośba o zmianę mapy na DR - MYTHBUSTERS - 10-07-2013 11:59

Ehh 2 Polak się robi -,-

Mapa już widzę dawno zmieniona, więc kosz.

Twórca wątku dostaje karę porządkową w postaci warna za spam. Zamykam rozprawę.