Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza (/temat-Dyskusje-dot-konkursu-na-najszybszego-gracza--10199)

Strony: 1 2


Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - Obey138 - 20-07-2013 18:34

Przepraszam że się wtrącę, ale ten ban mówi, że Priest oszukiwał.
Polecam sprawdzać bany przed wydawaniem werdyktu.
Nie zamknołeś.


RE: Najszybszy gracz DeathRun i SpeedRun! - Chocolate - 20-07-2013 20:59

Obey a znasz mapę taką jak darkwarez ? nie i poza tym to jest realny rekord tylko jak zwykle MYTH banuje jak przeskoczysz z respa na drogę.


RE: Najszybszy gracz DeathRun i SpeedRun! - MYTHBUSTERS - 20-07-2013 21:35

Po pierwsze, kur czemu to otwarte jest? Przeciąg się zrobił że ja pierdziu

Po drugie czekoladko moja droga, ty się dziwisz czemu się na ciebie "uwziąłem" ... bo ty cały czas pretensje masz. Ty i leepriest koledzy z podwórka i się wspieracie nieźle nawzajem widzę, czy to na DR jak was spotkam, czy to na forum. Ten rekord na darkwarez lee presta mogę porównać do rekordów na arcticu. 10s bez skrócenia arctica się nie da przejść, tak samo jest z mapą darkwarez i rekordem nie tylko lee priesta, lecz to dotyczy dobrych pierwszych 6 miejsc na tej mapie. Banować wszystkich teraz nie ma po co, bo konkurs się zakończył. Nie będę tu miał wielkich pretensji do DiKey'a w sprawie skracaczy na DR. Na milion konkursów musi się czasami jakiś jeden w jakieś części nie udać -,-

Dobra zamykam tą litanie.


Dyskusje dot. konkurs na najszybszego gracza - Admin - 20-07-2013 23:19

Ta, tutaj możecie sobie dyskutować.


RE: Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - `Jake - 21-07-2013 07:43

Jeżeli tu dyskusja na temat konkursu jest to Obey ma racje. Napisane było wraźnie "Przypominam, że skracanie na DR jest zabronione i będzie konsekwentnie karane." A bana ten chłopak ma w czasie konkursu :D Tyle ode mnie :P


RE: Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - ZaQ - 21-07-2013 10:04

No wiadomo, ze ban za skracanie skresla


RE: Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - Admin - 21-07-2013 13:31

No dostał jednego bana na jednej mapie, czy to znaczy, że skracał na wszystkich? ;x Tym sposobem możemy wgl wyeliminować pierwszych kilkanaście osób i wygra ktoś z jednym rekordem...


RE: Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - Obey138 - 21-07-2013 13:34

Ale przynajmniej nie będzie to osoba która oszukuje.
Już od początku konkursu powinny zostać dyskwalifikowane osoby, które w czasie konkursu skracały oraz dostały za to bana.


RE: Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - Krrrrissu - 21-07-2013 19:49

miał tu 11 banów w tym 4 za skracanie -
jak dla mnie jest skreślony


RE: Dyskusje dot. konkursu na najszybszego gracza - misiaa. - 21-07-2013 21:32

Jak dla mnie jeśli ktoś był w stanie skracać na jednej mapie to na innych równie dobrze też mógł ; ) poza tym nie ważne czy skracał raz czy 10 a jeśli został na tym przyłapany przez admina to jak było napisane w konkursie powinny zostać wyciągnięte z tego konsekwencje.