Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
skarga na obey - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: skarga na obey (/temat-skarga-na-obey--10771)



skarga na obey - back home - 25-08-2013 13:17

Aż założyłem sobie specjalnie konto bo tam co obey wyprawia to się nie mieści w pale i strasznie wnerwia.

1. Twój nick podczas gry:back home
2. Data i czas zdarzenia, mapa na której miało miejsce zdarzenie:25.08.2013 o godzinie 13;00
3. Nick admina: obey

pewnie dalszych punktow nie będzie bo nikt tu pewnie nawet nie wejdzie z graczy bo gracze ktorzy tam sa to sa po prostu kretynami...

opis calej sytuacji to bylo tak ze admin napisal ze z jakiegos powodu zostalo wylaczone cos tam ze mozna bylo zabijac w klatce ... a wiec dobra spoko nie bede bil , biłem na wylocie z klatki i tych co tam skacza na klatce ( z innego miejsca niz klatka) pewien gracz bił mnie wlasnie z tej o to klatki tlumaczac sie tym ze jak go zabilem to "poskarzył" sie adminowi ze nie mozna bic w klatce z kolei niezly cwaniaczek bo caly czas bił by z klatki innych a jego "nie mozna by bylo bic bo był w klatce" ja zabiłem tego co mnie zabił nie bedac w klatce i dostalem bana na 30 min... ogar troche tych co na surfach graja 2 tygodnie i sie sraja o chuj wie co -.-


RE: skarga na obey - Kamil - 25-08-2013 13:22

Brak dowodów, niepełny wzór, kosz.


RE: skarga na obey - Obey138 - 25-08-2013 13:51

Kamil, przywróć tą skargę z kosza.

Więc tak, pisałem że NKZ jest wyłączony (strefy się usunęły), pisałem że strzelanie W i DO klatki jest zakazane, a ty zabiłeś około 2 osoby (już nie pamiętam dokładnie). Wszyscy inni co bili z klatki też zostali zbanowani, więc nie jesteś sam.
Co z tego że do siebie strzelał? Jako mądrzejszy, powinieneś się powstrzymać.
Powtórzę, wszyscy co bili z i do klatki dostali bana.

Za wyzywanie w skardze należy się warn 20%