Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
CS - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: CS (/temat-CS--10781)



CS - KuBa - 25-08-2013 22:30

Od dokładnie wczoraj czy tam od 2 dni, samo z siebie mi się dzieje gdy zmieniam nick/spray'a (itp) klikam Apply lub Okay to mi się łączy z jakimś serwerem... Nawet jak biorę New Game i Start to nie mogę bo łączy z serwerem.. Wykaz z konsoli: (ip serwera zamazane)
Usage:
Setmaster unavailable, start a server first.
InstallTutor - Tutor Setting is 0
maxplayers cannot be changed while a server is running.
Connecting to kiss.serveha*******:33445...
Connection accepted by 5.1******445
Server tried to send invalid command:"motd_write "GameMenu" { "1" { "label" "BEST SERVER" "command" "engine connect kiss.servehalflife.com:33445" } "2" { "label" "JOIN US" "command" "engine connect kiss.serv**********445" } "3" { "label" "" "command" "" "OnlyInGame" "1" } "5" { "label" "Resume game" "command" "ResumeGame" "OnlyInGame" "1" } "6" { "label" "Disconnect" "command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" } "7" { "label" "New game" "command" "engine connect kis********m:33445" } "8" { "label" "Find servers" "command" "engine connect kiss.se********445" } "9" { "label" "Find online servers" "command" "engine connect kiss.se*********3445" } "10" { "label" "Options" "command" "OpenOptionsDialog" } "11" { "label" "Quit" "command" "Quit" } }
"Connecting to 93.11[b]****[/b]15...
Server

Usuwanie plików 'GameMenu.res' nic nie daje!


RE: CS - Admin - 25-08-2013 22:42

Mam tak samo (prawie) &D Łączy mi się z ruskimi jak włączam CSa i odpalam New Game.
Na pewno trzeba skasować (null).cfg oraz autoexec.cfg, ale jeszcze coś prócz tego :P


RE: CS - Obey138 - 25-08-2013 23:47

Usuń cstrike_polish\resource
Skopiuj folder cstrike\resource
Wklej go do cstrike_polish
Ustaw atrybut "Tylko do odczytu" na cały folder

Konri też się o to pytał


RE: CS - KuBa - 26-08-2013 13:08

Nie mam Cstrike_polish bo gram na NS &D, więc?


RE: CS - Life - 29-08-2013 17:03

To co Obey napisał działa lecz ja mam tak że jak wchodze w csa to mi odrazu w ruski server wchodzi,a le jak wchodze w new game wsyzstko gra, prosiłbym o podanie jeszcze mojego problemu byłbym wdzięczny :D


RE: CS - Admin - 29-08-2013 17:12

A usunąłeś (null).cfg i autoexec.cfg z cstrike_polish?


RE: CS - KuBa - 29-08-2013 19:58

Ja nie miałem takiego czegoś jak null. Ja tam se pobrałem innego CS'a i git ;). Po co się trudzić w jakieś usuwanie plików, reinstall lub download inny cs ;)