Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
[Początkujący Grafik] -=True=- (Moje prace) - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Grafika i video (/forum-Grafika-i-video--149)
+---- Dział: Galerie (/forum-Galerie--143)
+---- Wątek: [Początkujący Grafik] -=True=- (Moje prace) (/temat-Poczatkujacy-Grafik-True-Moje-prace--10858)



[Początkujący Grafik] -=True=- (Moje prace) - True - 31-08-2013 17:16

Witam, zaczynam dopiero z grafiką, to znaczy ucze sie juz nawet dlugo ale zaczynam na takim "spontanie/pamięciówce" robić. Oto moja dzisiejsza praca. Najgorzej mi wychodzi wtapianie napisów.... Pracę mam nadzieje ze będę dodawał kilka razy w tygodniu, a jak dobrze bedzie szło to codziennie. Będę się starał dawać krótki opis co mnie zachęciło do zrobienie danej pracy.

[Obrazek: h3yn.png]

Więc o to moja pierwsza praca, tematem tego był assassin. Grałem sobie na surfie i tak do mnie pisali o tym ze latam assassinem i wzięło mnie na zrobienie sygnaturki na forum. Miało to wyglądać na assassina ze skrzydłami anioła w blasku a na tle ciemny deszcz, a czy tak wygląda to oceńcie sami. Mi się jakoś podoba.
---

Dziś postaram się jeszcze dodać jedną prace przed 20 i zapewne dodam, zabieram się do pracy. Bless all!
---

Obiecana praca:
[Obrazek: gcy2.png]

Inspiracją była rozmowa z moją koleżanką + to że zauważyłem że Dikey nie ma sygnatury. Jak się naszemu kochanemu adminowi spodoba to prosze bardzo ;d Czemu taki render? hmm. W rozmowie z dziewczyną ukazały się treści intymne dotyczące człowieka. Według mnie ten render ukazuje ideał, kobieta o pięknych piersiach i słuchawkach na uszach. Z c4d którego użyłem ta praca kojarzy mi się z dupstepem, który bardzo lubię. Kolor? zerknijcie na kolorystykę forum i avatar dikeya, po prostu się dopasowałem.
---

[Obrazek: usoi.png]

Po rozmowie z przyjaciółką uświadomiłem sobie, że kobiety to istoty boskie. Umieją pomóc, zaspokoić, uszczęśliwić i upodobać sobie mężczyznę. Postanowiłem pokazać kobietę jako super-bohaterkę w blasku. Ten blask miał nawiązywać do tego, że kobiety są boskie, bez nich nie było by sensu życia na Ziemii.
---

[Obrazek: uekm.png]

Troche lipnie wyszło, nie wiedziałem jak to zrobić. Inspiracją była dziewczyna- nie trzeba wiecej pisac.



przepraszam ale nie zobaczyłem podkategorii "galeria" jezeli można to proszę o przeniesienie


RE: [Początkujący Grafik] -=True=- (Moje prace) - Krrrrissu - 31-08-2013 19:40

jeżeli sam zrobiłeś od zera do nawet fajne
ale jeżeli wstawiłeś napis to dno

ps, dlaczego na 2 obrazu pisze "administrator dikey" ty lizusie


RE: [Początkujący Grafik] -=True=- (Moje prace) - True - 31-08-2013 19:44

pisze tak bo chcialem zrobic pod kolorystyke forum i tak jakos jeszcze pod dikeya pasuje bo ma avatar tego koloru.
Tak, robilem sam tylko rendery z internetu.


RE: [Początkujący Grafik] -=True=- (Moje prace) - plkubixpl - 01-09-2013 18:22

Fajne :D