Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Naprawa CSa - automatyczne łączenie z serwerem - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Poradniki (/forum-Poradniki--11)
+--- Wątek: Naprawa CSa - automatyczne łączenie z serwerem (/temat-Naprawa-CSa-automatyczne-laczenie-z-serwerem--10932)



Naprawa CSa - automatyczne łączenie z serwerem - Admin - 08-09-2013 00:22

Ruskie hakiery wciąż włamują się na nasze ulubione serwery gier i wgrywają na nie szkodliwe oprogramowanie. Ostatnio dużą część użytkowników dopadł problem z łączeniem z jakimś serwerem po uruchomieniu gry, wciśnięciu tyldy (` ~) czy nawet wybraniu "New Game". Sam długo miałem z tym problem, ale w końcu udało mi się go pozbyć całkowicie! CS jest jak nówka i obyło się bez reinstalacji ;) Dzisiaj podzielę się z wami tą nowo-zdobytą wiedzą.


Jak przywrócić Counter Strike do normalności?
  1. usuń wszystkie pliki o rozszerzeniu .cfg prócz: config.cfg, userconfig.cfg, server.cfg z folderów cstrike oraz cstrike_polish (jeśli taki posiadasz)
  2. jeśli masz problem z menu, podmień treść pliku cstrike(_polish)/resource/GameMenu.res na:
    "GameMenu"
    {
    "1" { "label" "COUNTER STRIKE 1.6" "command" ""}
    "2" { "label" "" "command" ""}
    "3" { "label" "DeathRun @ 3DR.pl" "command" "engine Connect 79.133.192.164:27015" }
    "4" { "label" "SpeedRun @ 3DR.pl" "command" "engine Connect 188.116.34.150:27015" }
    "5" { "label" "Surf+BF2 @ 3DR.pl" "command" "engine Connect 178.19.106.68:27090" }
    "6" { "label" "Call Of Duty @ 3DR.pl" "command" "engine Connect 178.19.106.66:27089" }
    "7" { "label" "Speed Painting @ 3DR.pl" "command" "engine Connect 178.19.106.150:27100" }
    "8" { "label" "" "command" ""}
    "9" { "label" "WROC DO GRY" "command" "ResumeGame" "OnlyInGame" "1" }
    "10" { "label" "Nowa gra" "command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog" }
    "11" { "label" "Znajdz serwer do gry multiplayer" "command" "OpenServerBrowser" "notmulti" "1" }
    "12" { "label" "Zmien serwer" "command" "OpenServerBrowser" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" }
    "13" { "label" "Polacz ponownie (reconnect)" "command" "engine reconnect" "OnlyInGame" "1" }
    "14" { "label" "Polacz ponownie (retry)" "command" "engine retry" "OnlyInGame" "1" }
    "15" { "label" "Rozlacz sie" "command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" }
    "16" { "label" "Lista graczy" "command" "OpenPlayerListDialog" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" }
    "17" { "label" "Otworz kompaktowe menu pomocy" "command" "engine +commandmenu" "OnlyInGame" "1" }
    "18" { "label" "" "command" "" }
    "19" { "label" "Konsola" "command" "engine toggleconsole" }
    "20" { "label" "Demo odtwarzacz" "command" "OpenLoadDemoDialog" }
    "21" { "label" "Zmien gre (Wymaga Half-Life)" "command" "OpenChangeGameDialog" }
    "22" { "label" "Ustawienia" "command" "OpenOptionsDialog" }
    "23" { "label" "WYJDZ Z GRY" "command" "Quit" }
  3. usuń folder cstrike_polish/hw
  4. ustaw atrybut 'tylko do odczytu' na cały folder resource i pliki config i userconfig.cfg, żeby problemy więcej się nie powtórzyły
  5. jeśli nadal coś jest nie tak poszukaj plików edytowanych w ostatnim czasie (sortowanie wg daty modyfikacji), przejrzyj ich zawartość i wykasuj w razie potrzeby




RE: Naprawa CSa - automatyczne łączenie z serwerem - misiaa. - 08-09-2013 01:07

O widzę poruszył cię mój wczorajszy problem ;D


RE: Naprawa CSa - automatyczne łączenie z serwerem - Obey138 - 08-09-2013 01:20

Misia, nie tylko twój :P

Czo to ten folder hw?

Mój gamemenu dałeś. :D :P Ale nie podałeś że to mój i masz to poprawić (licencja nakazuje podawać autora).


RE: Naprawa CSa - automatyczne łączenie z serwerem - Gwiazdor - 11-09-2013 18:02

Pomogło, dobry i prosty poradnik. ; )


RE: Naprawa CSa - automatyczne łączenie z serwerem - rafi9898 - 12-09-2013 19:38

Fajny poradnik myśle, że na pewno pomoże wielu osobom !