Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jak mieć dużo lajków i subskrypcji by rafi ;) - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Jak mieć dużo lajków i subskrypcji by rafi ;) (/temat-Jak-miec-duzo-lajkow-i-subskrypcji-by-rafi--10961)



Jak mieć dużo lajków i subskrypcji by rafi ;) - rafi9898 - 12-09-2013 19:42

Jak mieć dużo subskrypcji na Youtube oraz lików na FANPAGU !


Wystarczy zrobić to co ja napisałem i możecie się cieszyć z dużej ilości subów oraz laików!


Więc zaczynamy :

1. Przechodzimy pod ten Adres strony : LINK !! i klikamy duży przycisk "Try For FREE" aby się zarejestrować !

2. Po zalogowaniu się na swoje konto w lewym rogu ujrzymy mnóstwo zakładek. Przykładowo kliknijmy w Facebook Likes ! Wyświetli się nam następująca informacja "You will get 5 points for Liking." Jest to informacja ile punktów jesteśmy w stanie zdobyć za kliknięcie Like na FANPAGU innej osoby ! Punkty są przyznawane w zależności od użytkownika !

3.Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów przechodzimy do zakładki o nazwie "Add Site/Page"! Zobaczymy wtedy kilka pól do uzupełnienia !

Type: W tym polu należy wybrać z listy daną kategorie strony gdzie chcielibyśmy aby nas użytkownicy subskrybowali lub lajkowali !

Countries: Te pole zostawiamy bez zmian

Title: W tym polu najlepiej wpisać Coś aby zachęcić użytkownika np. do subskrybowania naszego kanału np. MAX POINTS 10 !!

Site/Page URL: Adres do naszego FAN PAGE lub kanału YT !

Total Clicks: Zostawiamy bez zmian !

Daily Clicks: Zostawiamy bez zmian !

CPC: Liczba punktów ile będziemy przyznawali za jedno kliknięcie Lajka lub Suba

I klikamy SAVE CHANGES


Jeżeli mamy odpowiednią ilość to na dzień średnio przypada 230 Lajków !



RE: Jak mieć dużo lajków i subskrypcji by rafi ;) - xsardas™ - 13-09-2013 13:22

znam lepszą stronkę gdzie na godzinne możesz mieć 50 subów i około 100 wyświetleń na godzinne


RE: Jak mieć dużo lajków i subskrypcji by rafi ;) - rafi9898 - 13-09-2013 13:45

To może się znami podzielisz bo ja tylko podałem jedną z możliwych opcji. ;)


RE: Jak mieć dużo lajków i subskrypcji by rafi ;) - Admin - 13-09-2013 16:45

Dobra, ale po co komu takie sztuczne suby i lajki? Do chwalenia się w gimbazie? xD To nie będą aktywni użytkownicy, nie wyświetlą naszych filmów na YT i nie skomentują niczego na FB, więc nie będzie z tego żadnej korzyści. Lepiej zająć się polepszeniem swojego materiału niż takim sztucznym nabijaniem lajków (od razu można se kupić całą farmę na allegro &D).


RE: Jak mieć dużo lajków i subskrypcji by rafi ;) - rafi9898 - 13-09-2013 18:57

Dobra zamykaj i dawaj do kosza .