Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Rezygnacja - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Rezygnacja (/temat-Rezygnacja--11220)



Rezygnacja - KuBa - 17-11-2013 14:58

Witam!

A więc tak. Nie będę jakoś pisać Na SpeedRun'ie nie ma co pilnować - przynajmniej to co ja byłem to nie było co pilnować - nie chciałbym zajmować miejsca tutaj, i chciałbym zostać tylko Adminem na CODzie.

Nie piszcie "kto to jest?!" "łot de fak, pierwszy raz ten nick KuBa widze" "on wogole nie gra rzal i bul !!! zabierzcie mu admina". Zmieniam nicki i nie gram tylko na Adminie, ponieważ niektórzy jak nie ma Admina tylko czitują - czitują (chodzi o CODa) jak admina nie ma. Aktualnie gram na nicku wfd

Dzięki za danie szansy ale zostane na CODzie tylko :).



RE: Rezygnacja - Krrrrissu - 17-11-2013 20:40

to jest hmmm dziwne

rezygnacja odrzucona troll

admini są potrzebni


RE: Rezygnacja - Kamil - 17-11-2013 21:10

(17-11-2013 20:40)cHrIst0ph3r l1l napisał(a):  rezygnacja odrzucona troll

[Obrazek: erh.jpg]



RE: Rezygnacja - Admin - 17-11-2013 22:10

No nie mam wyboru i muszę odrzucić Twoją rezygnację. To nie są żadne żarty, mam prawo nie przyjąć dymisji &D


RE: Rezygnacja - KuBa - 18-11-2013 00:25

Hmm, no jak tak bardzo Wam na mnie zależy to mogę i zostać i adminować!! &D. Tylko się nie skarżyć że wbije z 6 razy na miesiąc! shit


RE: Rezygnacja - Gwiazdor - 18-11-2013 02:22

Podtrzymuję odrzucenie rezygnacji &D


RE: Rezygnacja - Szauma - 18-11-2013 16:01

W imieniu Rzeczypospolitej Polski, sąd rejonowy po rozpoznaniu sprawy Jakuba Ź. odrzuca jego dymisję całkowicie.

Proszę usiąść.

Proszę Pana takie zachowanie jakiego Pan się dopóścił jest niedopuszczalne - Pan powinien być przykładem dla innych, a Pan pokazuje się tylko z tej złej strony. Decyzja Sądu nie mogła być inna, choć został Pan i tak łagodnie potraktowany.

Dziękuje, sprawę uważam za zakończona, zamykam przewód sądowy.


RE: Rezygnacja - KuBa - 18-11-2013 18:32

Sędzio Najwyższy Szaumo. Wtaczam oskarżenie NA PANA za UŻYCIE NIE PRAWIDŁOWEGO MOJEGO NAZWISKA! Na nazwisko mam Mrs. 'M' nie Mrs. 'Z'!!! A także za błąd którego Pan się dopuścił pisząc "dopóścił" a powinno być "dopuścił" jest to bezczelne i wnoszę o alimenty dla mnie i mojego słownika ortograficznego!

Dziękuję, to tyle z mojej strony. Pozdrawiam ozięble!


RE: Rezygnacja - Szauma - 18-11-2013 20:34

Sąd odrzuca apelacje i wniosek o alimenty wyznaczając jednoczesnie Pana Daniela K. do zapłacenia grzywny wysokości 250MONET dla poszkodowanego.