Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego (/temat-Dyskusja-na-temat-nowego-wzoru-zlecenia-graficznego--11739)

Strony: 1 2


Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Admin - 23-01-2014 16:12

(23-01-2014 03:05)`Jake napisał(a):  Proszę o wykonanie: Avatar na steam.

Mój nick na forum: `Jake
Link do profilu na forum: http://www.deathrun.pl/user-Jake--6739
Przeznaczenie grafiki: Jako avatar na steam.
Przeczytałem i akceptuje regulamin zleceń graficznych: yyy...

Linki do istniejąc(ej/ych) pracy/zasobów które mają zostać użyte: Brak
Rodzaj poprawek (tylko do korekty): brak
Zakres poprawek (tylko do korekty): brak

Udostępnić plik żródłowy?: Publicznie.
Haha o ku*wa kto ten wzór ułożył? &D Może jestem tu nowy i jeszcze nie ogarniam, ale wydaje mi się, że nick jest po lewej stronie posta i przenosi do profilu użytkownika xD Przeznaczenie? Komu to potrzebne :x Regulaminu aż boje się otwierać po takim "wzorowym wzorze" &D Btw nie ma to jak od razu zlecać poprawki xD A udostępnienie pliku źródłowego to już dobra wola grafika .__.


RE: Avatar dla ` Jake - ZaQ - 23-01-2014 16:44

Z tego co pamietam Obey to ułożył i nawet sobie kazal wysyłać na maila.


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Obey138 - 23-01-2014 16:53

Byłeś kiedyś w urzędzie i widziałeś jak wygląda przykładowy wniosek?
Nie będe robić kilkadziesiąt różnych wzorów, tylko jest jeden uniwersalny.

Akceptacja regulaminu zgłoszeń jest przekreślona, bo jeszcze regulaminu nie ma.

@▣ ZaQ, w przyrodzie nic się nie marnuje

P. S. Polecam przeczytać drugą część (komentarz z objaśnieniem i przykładowym poprawnym wypełnieniem)
http://www.deathrun.pl/temat-Wzor-na-zlecenie-wykonania-grafiki-typu-A-darmowe--11714


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Admin - 23-01-2014 16:58

Haha tak bardzo Ci się spodobały urzędy, że postanowiłeś się na nich wzorować? &D
Ten wzór nie jest uniwersalny, on jest do niczego. Liczy się prostota i przejrzystość, popraw to.


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - `Jake - 23-01-2014 16:59

Ale mogłeś o wiele krótszy zrobić...jakie korekty, pliki źródłowe, link do profilu i inne &D Po co to komu ?
Co ma urząd do forum...robisz się za bardzo poważny...


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Obey138 - 23-01-2014 17:12

Róbcie co chcecie, chciałem dobrze dla forum.


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Mefiu - 23-01-2014 17:19

Nie odchodź kapitanie! Kto nami pokieruje?


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - ZaQ - 23-01-2014 17:28

Urząd skarbowy :)


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Admin - 23-01-2014 17:29

Obej sobie poszedł mieszkać w urzędzie i wypełniać wnioski ;(
R.I.P. Obey138 [Ziucia] na zawsze w naszej pamięci [*]


RE: Dyskusja na temat nowego wzoru zlecenia graficznego - Plpolak19 - 23-01-2014 17:58

"Plik źródłowy" :D. Większość użytkowników nie wiedziała, jak sprawdzić IP, a skąd dopiero ma wiedzieć, co to jest &D.

"Mój nick na forum" - ta, bo tak trudno przejechać o 3 centymetry w lewą stronę i przeczytać -.-.

"Link do profilu na forum" A tego to ja w ogóle nie będę komentował &D