Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Nofear - odebranie rangi admina - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Nofear - odebranie rangi admina (/temat-Nofear-odebranie-rangi-admina--12225)

Strony: 1 2 3


Nofear - odebranie rangi admina - Mefiu - 07-03-2014 08:38

Ten dzieciak już przegina, kto daje takim debilom admina?
Dzieciak robi syf na forum, dostanie 50% i zrobi reklamy przez bota, a wy mu zerujecie ostrzeżenie i dalej idiota robi syf. Dziwię się, że jeszcze nie jest zbanowany na forum i że ma admina na serwerze, dobrą wizytówką on na pewno nie jest, gdy wchodzisz rano na forum, a tu jakieś gówno wylatuje z takimi tekstami.

PS: Informowanie mnie o warnie jest zbędne.

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/27853


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - AspiratioCrew - 07-03-2014 08:56

na rodziców.. bana mu ! &D


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - Mefiu - 07-03-2014 09:33

Reszta także podziela moje zdanie


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - Obey138 - 07-03-2014 10:48

GŁOS LUDU W KOŃCU PRZEMÓWIŁ


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - Mefiu - 07-03-2014 12:05

Z kim ja żyję na tym świecie? Serio? On jest adminem?


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - NoFe4R - 07-03-2014 12:06

Do ciebie tak mozna pisac ;) moje zachowanie na farum nie oznacza takiemu zachowaniu na serwerze, forum to forum, serwer to serwer


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - Mefiu - 07-03-2014 12:11

Kolejny raz potwierdziłeś, że twój tok myślenia jest na poziomie dziecka z podstawówki, może w Czarnobylu macie takie zasady. (czyt. twoja druga sieć "cs-maniaki")


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - NoFe4R - 07-03-2014 12:12

Nie porownoj forum do serwera, za to moge dostac co jedynie warna na forum, gdybym tak napisal na serwie wtedy bylo by mozliwe zabranie mi admina, miales sie tu juz nie pokazywac z tego co wiem, reklamy sa, wazne ze sa nie wazne czy z bota czy nie

Reklama - warn , twoje zachowanie tez nie jest niewinne


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - Mefiu - 07-03-2014 12:15

Znowu udowodniłeś swoją głupotę.
Widzę, że po paru godzinach nadal nie zrozumiałeś sensu pierwszej wiadomości, no cóż poproś rodziców może pomogą ci to zrozumieć. ;)
Pogrążaj się dalej ;-)
Myślę, że teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości co do zabrania ci admina, pogrążyłeś się wystarczająco, więc nie muszę już kontynuować z tobą rozmowy. ;-)
PS: Prosiłbym aby to Gwiazdor rozpatrzył skargę, bo to on jest odpowiedzialny za coda. :-)


RE: Nofear - nie znam pokemońskiego alfabetu - NoFe4R - 07-03-2014 12:24

Sytuacja dziala sie na forum a nie na serwerze, co jedynie warna moge dostac bo nie dzialo sie to na serwerze., nie kompromituj sie gimbusie ;] nic mi gwiazdor zrobic nie moze, kazdy kiedys sie wyzywal na sb ;]

I sam zaczales, nie trzebylo prowokowac