Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Podanie by Dizzy Poker - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Podanie by Dizzy Poker (/temat-Podanie-by-Dizzy-Poker--12291)



Podanie by Dizzy Poker - Dizzy Poker - 12-03-2014 20:45

1. Imię: Rafał
2. Nick na Serwerze: Dizzy Poker
3. Nick steam (jeśli posiadasz): mrcolliospl -Zbanowany cs z powodu zmiany systemu..
4. Steam ID (jeśli posiadasz) oraz IP: IP: 83.22.7.55
5. Wiek, data urodzenia: 01.27.1992 (22)
6. Znajomość AMX (1-10): 10/10
7. Od kiedy grasz na serwerach DeathRun? Na serwerach "DR" gram już dość sporo.Grałem już kiedy jeszcze istniał ParkourMod,tyle,że pod innym nickiem.
8. Ile czasu grasz na 3DR.pl ? Z trzy godzinny może zejść. :)
9. Gdzie masz/miałeś admina? Miałem admina w pięciu sieciach.Aktualnie jestem nadal w sieci "Center-Game",na stanowisku admina serwera i grafika. ;_)
10. Jak często odwiedzasz forum? Dopiero założyłem konto.Ale będę często je odwiedzał i udzielał się. :)
11. Ile godzin dziennie grasz na serwerze: Dwie godzinki napewno.Ale też zależy jak stoję z czasem.
12. Kontakt (GG, skype): GG: 21134793 Skype: dejwiu1324
13. Znasz i akceptujesz regulaminy forum, admina i serwera? Znam regulamin i akceptuję go.
14. Przydatne umiejętności: Potrafię operować Photoshopem,GIMP-em.Jestem na kilku forach/stronach grafikiem,więc niekiedy mogą zrobić też jakieś grafiki dla forum,lub serwera.Znam się też na plikach AMX.
15. Mieszkam w Nie chciał bym tak od razu udostępniać mojego miejsca zamieszkania,więc napiszę województwo,więc mieszkam w województwie Śląskim. :)
16. Miesięczne dofinansowanie (nieobowiązkowe): 12 zł max,mam też swoje wydatki. :D
17. To właśnie ja powinienem być adminem, ponieważ Jestem dorosłym człowiekiem.Nie klnę jak głupi,myślę z rozwagą.Również nie jestem kolesiem,który ma poczucie wyższości,jak jestem adminem i nie żądzę sobie na serwerze,jak on był by mój.Jestem dość spokojny,potrafię się zachować i pomóc komuś,jak ma problemy.Wysłucham każdego i postaram się załagodzić sprawę,bez jakiś większych problemów.Myślę,że tyle wystarczy moich wypocinek. ;)

//Pozdrawiam Dizzy Poker ;)


RE: Podanie by Dizzy Poker - xsardas™ - 12-03-2014 20:49

Dobrze że napisałeś że grasz tu z 3h bo nie spełniasz głównego warunku i podanie do kosza


RE: Podanie by Dizzy Poker - Dizzy Poker - 12-03-2014 20:52

Wiem,czytałem regulamin.Ale piszę prawdę ile mogę grać..A nie kłamię że gram np.Dziewięć godzin. ;)


RE: Podanie by Dizzy Poker - Obey138 - 12-03-2014 21:12

To napisz, że dziennie, a nie łącznie.

Nie. Brak aktywności na forum


RE: Podanie by Dizzy Poker - Dizzy Poker - 12-03-2014 21:16

Pisałem,że dziś założyłem konto.Miałem tu kiedyś konto zaraz znajdę login i mogę powiedzieć,to sobie można sprawdzić,że byłem aktywny. ;)


RE: Podanie by Dizzy Poker - dGp. - 12-03-2014 21:21

Brak spełnionych warunków składania podania na admina.
Polecam przeczytać i się do tego stosować http://www.deathrun.pl/temat-Regulamin-podan-na-admina--10473

Kosz