Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej (/temat-RE-Rozpatrywanie-podan-w-postaci-graficznej--12330)



RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - Obey138 - 16-03-2014 12:38

Dikey, weź to zamknij i do kosza wyrzuć D:


RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - ZaQ - 16-03-2014 13:55

Kubaneczek, miodek i polak powinni dostać warna, bo widać, ze nie przeczytali w całosci wątku, bo nie wiadomo do czego oni się odnoszą. Czysty spam. I nie chce juz powtarzać sie z tymi stylami itd. jak cos prefix i tyle, ja też uwazam ze to nalezy rozstrzygnac i zamknac bo głupie spamy sie produkuja bez brania żadnej strony i żadnych opinii.


RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - NoFe4R - 16-03-2014 14:40

zaq ty tak samo powinieneś dostać warna wraz z obey, po co udzielasz się 20 razy w tym temacie? udzieliłeś odpowiedź raz drugi już nie musisz.


RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - ZaQ - 16-03-2014 15:04

Po 1 synku to takie coś jak napisales pisze sie w komentarzu jak zgłaszasz post, wiec Ty równiez teraz głupio i niepotrzebnie napisales, a ja caly czas pisze na temat synku, wiec skoro staram się innych przekonać, mam swoje zdanie to będę się wypowiadał nawet po 1000 postów jeśli będzie trzeba i Ty nie masz tutaj nic do gadania bo nie łamie regulaminu w żadnym punkcie. Teraz tak, to jest niepotrzebny post bo nie dotyczy tematu, ale potrzebny dla Ciebie, zebys sie obudził, przeczytał regulamin i nie "uczył ojca dzieci robic".


RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - Obey138 - 16-03-2014 15:07

Nofear, nie tym tonem chłopcze. Widziałeś żebym wcześniej tu pisał?

Chciałem powiedzieć że jest to totalna wiocha.


RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - Gwiazdor - 16-03-2014 22:45

Po to jest jakiś temat, żeby się wypowiadać, nie ma znaczenia czy raz czy dziesięć, ważne, żeby nie łamać regulaminu i nie robić off-topu. Zaka propozycja bardziej praktyczna jak na moje &D


RE: RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - Admin - 16-03-2014 23:44

Jak ja lubię wywalać wasze posty do kosza &D


RE: RE: Rozpatrywanie podań w postaci graficznej - Obey138 - 17-03-2014 00:01

Ale 2 pierwsze po co wyjebałeś, jak są z tematem związane?-.-