Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
[Obrazki] Moje oceny z elektronicznego dziennika - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Inne (/forum-Inne--156)
+---- Dział: Humor (/forum-Humor--133)
+---- Wątek: [Obrazki] Moje oceny z elektronicznego dziennika (/temat-Obrazki-Moje-oceny-z-elektronicznego-dziennika--12362)



Moje oceny z elektronicznego dziennika - NoFe4R - 19-03-2014 22:51

Dodam że niektórych ocen nie ma w elektronicznym dzienniku bo są w papierowym ;d
[Obrazek: 7tfvvg.jpg]


Cisne na samych ściągach, lekcje odrabiam na przerwie na parapecie przed dzwonkiem lub w świetlicy &D Czasami się zdarza zrobić w domu jak mam dobry dzień i nie mam co robić, jakieś charakterystyki dłuższe też w domu robie &D Na niektórych lekcjach takich jak np. niemiecki nie da sie ściągać bo wejdzie ci su*a do majtek żebyś nie ściągał -.- ale w sumie i tak dobrze jak na mnie &D najlepsze jest zachowanie w 1 półroczu, a na zakończenie półrocza ocena poprawna ;D Trzeba mieć tylko zaje**stą wychowawczynie i się zachować przy niej ;x Dodam iż w 1 klasie gimnazjum przenieśli mnie do innej klasy za zachowanie &D
Może stąd te zachowanie na forum ? ;D


RE: Moje oceny z elektronicznego dziennika - Obey138 - 19-03-2014 22:53

Nie mam w szkole e-Dziennika :x


RE: Moje oceny z elektronicznego dziennika - NoFe4R - 19-03-2014 23:38

My w gimbazie mamy niestety ;(


RE: Moje oceny z elektronicznego dziennika - misiaa. - 19-03-2014 23:59

O mój Boże w gimbazie to ja miałam 3 razy lepsze oceny &D nie mam elektronicznego bo bym wam pokazała jakie mam teraz :D


RE: Moje oceny z elektronicznego dziennika - NoFe4R - 20-03-2014 00:11

ja nie zarywam nocek na uczenie się tylko zarywam nocki na klanówki z cs'a xD


RE: Moje oceny z elektronicznego dziennika - Plpolak19 - 20-03-2014 00:21

Ja też nie uczę się po kilka godzin dziennie ( zwykle z 10 minut &D ), a mam szósteczki i piąteczki :D.