Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Klasa dostępna tylko w ct i w tt - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Klasa dostępna tylko w ct i w tt (/temat-Klasa-dostepna-tylko-w-ct-i-w-tt--1295)



Klasa dostępna tylko w ct i w tt - LOK Anschutz - 22-02-2011 14:43

Witam
Dziś pomyślałem aby może zrobić klasę dostępną do gry tylko w CT i tylko w TT.
Oto mój pomysł.

Klasa dostępna do gry tylko w CT
Szturmowiec SWAT / SWAT
- Mp 5 lub M4
- Benelli
- Glock 17
- Kevlar helmet
- hp ?
- kevlar ?
- Wszystkie granaty
@ Klasa projektowana na podstawie uzbrojenia polskiego oddziału Antyterrorystycznego.


Klasa dostępna tylko w TT
- Nazwa ??? Myślę , że coś nawiązującego do terrorystów tam w iraq coś w tym stylu
- Kałasznikow
- M9 beretta 92G Elite 2
- granaty sg i he
- hp ?
- kevlar = bez
- Możliwość samobójstwa / coś w stylu dynamitu który ma demlition.

Myślę , że to by dało to , że nasz CoD MOD Stał się unikalny.
Nigdzie na żadnym CoD jak grałem nie widziałem takiej opcji.

Z Szacunkiem
LOK Anschutz


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - Kamil - 22-02-2011 14:45

Jeszcze tego brakuje, żeby każdy pchał się do jednego teamu, bo mu taka broń i taka klasa pasuje.

Nie dzięki, ale już i tak mamy sporo pracy z przenoszeniem dzieci, które lecą do teamu, który wygrywa.


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - kupa1234 - 22-02-2011 16:03

K@M!L to nie twój serwer ;), tylko mój pamiętaj o tym jeszcze... :/. Więc jak będę chciał to zrobię.


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - Kamil - 22-02-2011 16:31

Jak każdy gracz, a tym bardziej Admin, mam prawo do własnego zdania. Nie napisałem nic w stylu 'odrzucam', nie zamknąłem tematu ani nic z tych rzeczy. Jeśli coś do mnie masz to powiedz otwarcie, a nie będziesz podważał każde moje zdanie albo twierdził, że oszukuję ludzi.


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - zayQ - 22-02-2011 17:07

Nie i tak jest dużo klas


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - gdfg - 22-02-2011 17:42

TomiX ty wg grasz na COD'zie? Nigdy Cię nie widziałem. Jak nie grasz to skąd wiesz, że jest za dużo klas?


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - Bobi - 22-02-2011 21:00

Mam Pytanie Lok będziesz zakładał codziennie nowe tematy i opisywał nową klasę jakąś albo pogadasz o starszych klasach ? chcesz zasłynąć czy co bo nie kumam ? zobaczy ile zrobiłeś tematów o tych klasach ;/


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - LOK Anschutz - 23-02-2011 10:36

Słuchaj bobi nie wyjeżdżaj mi z takimi gadkami ze chcę zasłynąć!!1
Po prostu mam duże doświadczenie Wojskowe i Strzeleckie.

Robię to po to by innym graczom miło się grało i niegrali tylko paroma klasami lecz zainteresoali się też innymi.

PAMIĘTAJ! NIE ROBIE TEGO DLA PIENIEDZY , NIE ROBIE TEGO DLA ZASŁUG ROBIE TO DLA DOBRA SERWERA I GRACZY ! i NIEOCZEKUJE ZA TO JAKIŚ NAGRÓD ANI ZASŁUG! ROBIE TO Z CZYSTEJ CHĘCI I ZAMIŁOWANIA.


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - Kamil - 23-02-2011 14:10

(23-02-2011 10:36)LOK Anschutz napisał(a):  Po prostu mam duże doświadczenie Wojskowe i Strzeleckie.

A co ma jajo do wiatraka?

Nie porównuj realnego świata do gry, bo robisz wiochę. ;o

(23-02-2011 10:36)LOK Anschutz napisał(a):  Robię to po to by innym graczom miło się grało i niegrali tylko paroma klasami lecz zainteresoali się też innymi.

Nie sądzę, żeby miło się grało 1 klasą na serverze (pielęgniarką), mimo że dostępnych jest 15~

(23-02-2011 10:36)LOK Anschutz napisał(a):  PAMIĘTAJ! NIE ROBIE TEGO DLA PIENIEDZY , NIE ROBIE TEGO DLA ZASŁUG ROBIE TO DLA DOBRA SERWERA I GRACZY ! i NIEOCZEKUJE ZA TO JAKIŚ NAGRÓD ANI ZASŁUG! ROBIE TO Z CZYSTEJ CHĘCI I ZAMIŁOWANIA.

Dla dobra Servera możesz pilnować czy nie ma cheatów na servie, bo jak widzisz po wypowiedzi AliaSsa on ma nas wszystkich w dupie, i tak zrobi jak będzie chciał.


RE: Klasa dostępna tylko w ct i w tt - Bobi - 23-02-2011 16:33

Ej tylko się zapytałem :D więc sory jak cię uraziłem bo nie mam nic do ciebie :)

A tak w ogóle dla mnie też lepiej jak gra dużo klas .. a że umiesz strzelać i jesteś z wojskiem związany to pograj w america's army a nie w cs :D nie no żartuje :)

Oczywiście masz Pomysł dobra sprawa , ale nie zakładaj codziennie innego tematu o podobnej wersji bo że opisujesz codziennie inne klasy i robisz nowe tematy tak byś mógł jeden założyć i dawać tam propozycje i ludzi by mogli się wypowiadać .