Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Inne (/forum-Inne--156)
+---- Dział: Polityka (/forum-Polityka--160)
+---- Wątek: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom (/temat-Latarnik-Wyborczy-wybierz-partie-najblizsza-swoim-pogladom--13064)

Strony: 1 2


Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Obey138 - 09-05-2014 15:41

Wybory do Europarlamentu tuż tuż, ale kogo tu wybrać? ;/ Na kogo zagłosować?

Odpowiadając na 25 krótkich pytań możesz się dowiedzieć!
Przejdź test i pochwal się wynikami &D

[Obrazek: wTFKVs1q.png]


Więcej informacji tutaj


P. S. @❖ DiKey, jeżeli nie wyjdzie ci 100% dla Nowej Prawicy dajesz mi dwie reputki nigga


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Krrrrissu - 09-05-2014 16:01

Solidarna Polska 68
PIS 65
jabłko zielone 61
po 61
psl 58
ruch narodowy 47
Nowa Prawica 43
palikot 39


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Admin - 09-05-2014 16:16

Obey pedał ma 55% na TW &D pewnie zgodził się ze stwierdzeniem "Unia Europejska powinna promować wprowadzenie płacy minimalnej określonej jako część średniej pensji we wszystkich państwach członkowskich." bo jest niemyślącym lewakiem troll
[Obrazek: k79h21w.png]


A nawet jakbym miał na pierwszym miejscu inną partię to i tak oddałbym głos na Nową Prawicę. Dlaczego?
Polska Razem Jarosława Gowina - te same postulaty jakimi PO wygrało wybory w 2007r. a teraz za nie przeprasza. Mało tego to jest odłam z PO, taki sam zabieg jak z Palikotem na poprzednich wyborach, żeby odebrać głosy partiom pozasejmowym.
Ruch Narodowy - niestety są tutaj zarówno socjaliści jak i libertarianie, powinny być dwie takie partie.
Prawo i Sprawiedliwość - teraz mamy realizowany ich program przez PO, podobno są uczciwi, ale nie znają się na gospodarce. Już rządzili i nic się nie zmieniło, taka sama banda jak reszta partii z sejmu.
Solidarna Polska - przyznam szczerze, że nawet nie znam programu tej partii, ale ma "solidarna" w nazwie, co identyfikuje ich jako lewackich złodziei. Solidaryzm powinien polegać na dobrowolności, a nie przymusie - oni tego nigdy nie zrozumieją.
Polskie Stronnictwo Ludowe - wejdzie w koalicje z każdym, byleby dostać kilka stołków. Właśnie oglądamy ich rządy z PO.
Platforma Obywatelska - partia finansowana przez Niemcy, bezczelni kłamcy i złodzieje.
Europa Plus Twój Ruch - żenada, wystarczy obejrzeć ich spoty wyborcze, żeby wiedzieć na głosy jakich grup społecznych liczą... Weszli do sejmu, bo przypodobali się gimbazie (także tej starszej) i ćpunom, propagując legalizację marihuany (co np. Nowa Prawica ma w programie, ale się tym nie chwali, bo nie jest to ich główny cel). Edukacja seksualna w szkołach, homopropaganda, wspólne państwo europejskie - po prostu jedna wielka żenada.
Sojusz Lewicy Demokratycznej - byli komuniści, postkomuniści - PZPRowcy zmienili nazwę partii i tak oto powstało SLD. Ich lider bierze łapówki i utrzymuje się w polityce dzięki znajomościom...

@★ Obey138, haha 100%, chciałbyś &D Nie dostaniesz reputki bo jesteś lewakiem troll


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - CandlE - 09-05-2014 16:20

[Obrazek: 35jw8er.jpg]


TWÓJ RUCH troll


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Obey138 - 09-05-2014 16:36

W pytaniach 7 (strefa euro) i 17 (energia atomowa) przypadkiem dałem inne odpowiedzi :x

[Obrazek: wTFKVs1q.png]


(09-05-2014 16:16)DiKey napisał(a):  pewnie zgodził się ze stwierdzeniem "Unia Europejska powinna promować wprowadzenie płacy minimalnej określonej jako część średniej pensji we wszystkich państwach członkowskich." bo jest niemyślącym lewakiem troll

@❖ DiKey, to wytłumacz mi jak inaczej mam to rozumieć.
I nie musisz każdego po kolei wyzywać od lewaków :P



Tak w ogóle, to mnie najbardziej rozbawiło

[Obrazek: tcRFVQZv.png]

U siebie nie, a u innych tak? To inni nie mają prawa głosu?

[Obrazek: SGHpOaP2.png]

Jakie badania? Jakie szkodliwe?!


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Admin - 09-05-2014 16:50

@★ Obey138, @CandlE, @ↂ Krrrrissu
Ja pieprze, serio jesteście takimi idiotami, że dajecie się nabrać na populistyczne hasełka Twojego Ruchu?

  1. Integracja Unii Europejskiej powinna zmierzać do stworzenia federacji, czyli wspólnego państwa europejskiego. - absolutnie nie, pomijając fakt, że jest to niewykonalne. Unia Europejska powinna być jedynie strefą wolnego handlu i otwartych granic.
  2. Unia Europejska powinna mieć mniejszy wpływ na polską politykę wewnętrzną. - chyba oczywiste https://www.youtube.com/watch?v=Og58uPxULN0 Europa była silna i się rozwijała bo była zróżnicowana, a UE dąży do zatrzymania rozwoju. Jak tak dalej pójdzie to nam każą zalegalizować związki homosiów i dać im prawo do adopcji dzieci ;)
  3. Proces rozszerzania Unii Europejskiej powinien zostać wstrzymany przynajmniej do czasu wzmocnienia wewnętrznej spójności Unii. - wiadomo
  4. W związku z sytuacją na Ukrainie Polska powinna zabiegać na forum Unii Europejskiej o wzmocnienie sankcji gospodarczych przeciwko Rosji. - nie mam wyrobionego zdania. UE jest bankrutem i może dążyć do wywołania wojny, więc może lepiej nie ;)
  5. Unia powinna wzmocnić politykę zagraniczną nawet kosztem ograniczenia kompetencji państw członkowskich. - to samo co wyżej, zabiorą nam resztki suwerenności - zdecydowane NIE.
  6. Państwa Unii Europejskiej powinny stworzyć wspólną armię europejską. - hahahaha
  7. Polska powinna pozostać poza strefą euro. - taak, cieszmy się, że jeszcze mamy własną walutę. Chociaż ceny już wyrównali do europejskich -.-
  8. Państwa strefy euro powinny emitować euroobligacje, których spłatę gwarantowałyby solidarnie. - nie wiem o co biega, ale jak widzę słowo "solidarnie" to jestem przeciwny troll
  9. We wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej powinien zostać wprowadzony jednolity podatek od transakcji finansowych. - naturalnie nie, nikt nie powinien nam narzucać podatków we własny kraju. Aczkolwiek zgodziłem się z tym stwierdzeniem, gdyż teraz pod rządami niemieckiej partii mamy ten podatek dużo wyższy.
  10. Dla całej Unii Europejskiej powinien zostać ustalony minimalny poziom podatku dochodowego od przedsiębiorstw. - jak wyżej, tylko tym razem się nie zgodziłem troll
  11. Unia Europejska powinna stopniowo zmniejszać pomoc finansową dla uboższych regionów wewnątrz Unii (w tym Polski). - taki pojedynczy postulat nie ma sensu, zgadzam się, ale powinno to iść w parze ze zmianą charakteru UE.
  12. Dopłaty bezpośrednie do produkcji rolnej powinny być stopniowo zmniejszane, aż wreszcie całkiem zlikwidowane. - no tutaj nawet TW się zgadza. To jest paradoksalne, że z naszych pieniędzy dopłacają komuś do interesu, jednocześnie nakładając na nich kary (które płacimy my) za przekroczenie produkcji.
  13. Uprawa roślin modyfikowanych genetycznie powinna być dozwolona w całej Unii Europejskiej. - tutaj nie zgodzę się do końca z Nową Prawicą. Polska mogłaby być największym producentem zdrowej żywności, a w innych krajach mają syf nie żarcie.
  14. Cła importowe na produkty rolne z państw rozwijających się powinny zostać obniżone. - logiczne
  15. Unia Europejska powinna zwiększyć pomoc rozwojową przekazywaną krajom uboższym poza jej terytorium. - z jakiej paki?
  16. Unia Europejska powinna ustalić bardziej restrykcyjne limity emisji CO2. - śmiech na sali, zachód rozwinął się na węglu, a nam chce tego zakazać. Poza tym CO2 nie jest szkodliwe i rośliny go potrzebują.
  17. W Unii Europejskiej nie powinny powstawać żadne nowe elektrownie atomowe. - tylko jakaś śmiechowa partia się z tym zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  18. Unia Europejska powinna poszerzyć możliwości legalnego przyjazdu i osiedlania się migrantów zarobkowych spoza Unii. - to zależy co rozumiemy przez imigrantów zarobkowych. Jeśli ktoś ma zaklepaną pracę to ok, może przyjechać. Ale muzułmanom przyjeżdżającym na socjal podziękujemy.
  19. Unia Europejska powinna promować wprowadzenie płacy minimalnej określonej jako część średniej pensji we wszystkich państwach członkowskich. - ahahaha, oczywiście, wprowadźmy płacę minimalną 10k PLN i wszyscy pracujmy na czarno, genialne
  20. Unia Europejska powinna wprowadzić bardziej restrykcyjne przepisy ograniczające gromadzenie danych przez firmy działające w Internecie. - nie, ponieważ wtedy ograniczymy ich rozwój, nie dając nawet szansy na konkurowanie z amerykańskimi gigantami jak Google, Yahoo itd. i zwiększyłoby to jeszcze bardziej biurokrację. Poza tym wolny rynek - nie trzeba korzystać.
  21. Unia Europejska powinna dawać państwom członkowskim wytyczne w sprawach regulacji dotyczących takich kwestii światopoglądowych jak in vitro, aborcja czy eutanazja. - no kpina, ale TW się zgadza &D
  22. Przewodniczący Komisji Europejskiej powinien być wybierany w wyborach bezpośrednich przez obywateli Unii Europejskiej. - byłoby to logiczne, bo w końcu Unia Europejska nazywa się demokratyczną.



Jakieś argumenty dlaczego zagłosowaliście inaczej?


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - KuBa - 09-05-2014 17:02

http://prntscr.com/3hmoad



I JAK TO MI POMOGŁO WYBRAĆ NA KOGO GŁOSOWAĆ? troll


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Obey138 - 09-05-2014 17:15

(09-05-2014 16:50)DiKey napisał(a):  17. W Unii Europejskiej nie powinny powstawać żadne nowe elektrownie atomowe. - tylko jakaś śmiechowa partia się z tym zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbyś, aby z twojego domu nagle stał się drugi Czarnobyl?
Ja jestem kompletnie przeciwny energii atomowej, z powodów bezpieczeństwa oraz ich wpływu na środowisko (odpady promieniotwórcze i prawdopodobieństwo wybuchu, które ciągnie za sobą wielkie zagrożenie).

(09-05-2014 16:16)DiKey napisał(a):  @★ Obey138, haha 100%, chciałbyś &D Nie dostaniesz reputki bo jesteś lewakiem troll
Żartowałem tylko :P Ty już odrazu od lewaków


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Krrrrissu - 09-05-2014 17:20

(09-05-2014 16:50)DiKey napisał(a):  @★ Obey138, @CandlE, @ↂ Krrrrissu
Ja pieprze, serio jesteście takimi idiotami, że dajecie się nabrać na populistyczne hasełka Twojego Ruchu?
Czego się przypierdalasz?
Czy ja coś napisałem coś o partii palikota?


RE: Latarnik Wyborczy - wybierz partie najbliższą swoim poglądom - Admin - 09-05-2014 17:25

(09-05-2014 17:15)Obey138 napisał(a):  
(09-05-2014 16:50)DiKey napisał(a):  17. W Unii Europejskiej nie powinny powstawać żadne nowe elektrownie atomowe. - tylko jakaś śmiechowa partia się z tym zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbyś, aby z twojego domu nagle stał się drugi Czarnobyl?
Ja jestem kompletnie przeciwny energii atomowej, z powodów bezpieczeństwa oraz ich wpływu na środowisko (odpady promieniotwórcze i prawdopodobieństwo wybuchu, które ciągnie za sobą wielkie zagrożenie).
Świetne pytanie, aż kurwa nie wiem co odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbyś nie mieć prądu?
Zauważ, że elektrownie atomowe już istnieją i to nawet przy polskiej granicy, więc jakby któraś wypierdzieliła to i tak jesteśmy w dupie. Nawet odpady radioaktywne do nas zwożą, ale tego to już nie wiesz, bo jesteś pieprzonym ignorantem &D A prawdopodobieństwo wybuchu jest bliskie zeru - prędzej na Ciebie fortepian z bloku zleci. Technologia jednak poszła do przodu przez te 28 lat od Czarnobyla. Więc wytłumacz mi dlaczego w takich okolicznościach mamy jeszcze przepłacać za energię?

(09-05-2014 17:20)Krrrrissu napisał(a):  
(09-05-2014 16:50)DiKey napisał(a):  @★ Obey138, @CandlE, @ↂ Krrrrissu
Ja pieprze, serio jesteście takimi idiotami, że dajecie się nabrać na populistyczne hasełka Twojego Ruchu?
Czego się przypierdalasz?
Czy ja coś napisałem coś o partii palikota?
Nie musisz cytować całego posta. Tobie akurat wyszła jakaś Solidarna Polska, ale już oznaczyłem wszystkich, żeby uzyskać odpowiedź na pytanie:
DiKey napisał(a):Jakieś argumenty dlaczego zagłosowaliście inaczej?