Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Rezygnacja - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Przywitania, pożegnania (/forum-Przywitania-pozegnania--31)
+---- Wątek: Rezygnacja (/temat-Rezygnacja--13349)

Strony: 1 2 3


Rezygnacja - Gwiazdor - 05-06-2014 13:22

Chyba nie potrafiłbym odejść bez konkretnego pożegnania, wiec napisałem kilka słów od siebie. Niestety muszę się pożegnać z siecią po 4 latach, ponieważ nie mam wystarczająco dużo czasu, żeby pomóc. Nie chcę, żeby ktokolwiek pomyślał, że odchodzę, bo sieć przeżywa kryzys – wręcz przeciwnie, żałuję, że muszę Was opuścić właśnie teraz, kiedy prawdopodobnie jestem najbardziej potrzebny. Wiem, że nie wybrałem najlepszego momentu, ale lepszego już nie będzie, a zwlekanie nic nie da.

Zastanawiałem się długo nad tą decyzją, ale sami widzicie jaka była moja frekwencja przez ostatnie kilka tygodni, a niestety będzie tylko gorzej, ponieważ nie mam już tyle czasu co kiedyś i nie mogę wykonywać powierzonych mi obowiązków tak jak dotychczas.

Chciałbym przede wszystkim podziękować @❖ DiKey. Dziękuję za te 4 lata współpracy. Dzięki, że dałeś mi szansę i że mogłem uczestniczyć w tym wszystkim. Z perspektywy awansów doszedłem najdalej jak tylko mogłem. Nasze poglądy nie zawsze były takie same, ale koniec końców zawsze się jakoś dogadaliśmy. Szczególnie nasza ostatnia rozmowa, zapadnie mi w pamięci, bo odkryłeś trochę karty i poznałem Cię z tej innej strony. Na pewno jeszcze się odezwę i będziemy w kontakcie LEWAKU &D

@▩ Kamil, moja dupeczko forumowa, Ciebie zapamiętam przede wszystkim z naszej wspólnej gry na COD i cieszę się, że moją ostatnią decyzją na tym forum, było przywrócenie Ci rangi. Ciebie będzie mi stary najbardziej tutaj brakowało, a żeby opisać nasze najlepsze momenty musiałbym założyć następny wątek ;)

@▰ caclav – dzięki za wspólne partie AWP, dużo się dzięki Tobie nauczyłem i cieszę się, że miałem przyjemność Cię poznać.
@Pablo – pewnie tego nawet nie przeczytasz, ale zawsze doskonale się rozumieliśmy i darzyliśmy wzajemnym szacunkiem, dzięki za wszystko.

Mógłbym tak wymieniać jeszcze długo a i tak na końcu kogoś pominę. Także dziękuję WAM wszystkim, bo to gracze tworzą sieć, a nie administracja, a czasami o tym zapominaliśmy ;)

Jeżeli chodzi o rangę administratora to proszę o ściągnięcie jej w niedzielę lub poniedziałek, bo chciałem napisać jeszcze kilka pw, a skrzynka mi się na pewno zapcha jak moja ranga zostanie zmieniona na VIPA &D

Na pewno od czasu do czasu jeszcze wpadnę pogadać ;)

Życzę dalszego rozwoju forum i serwerów.

Pozdrawiam,
Wasza Gwiazda


RE: Rezygnacja - AspiratioCrew - 05-06-2014 13:34

Rezygnacja, pozegnanie odwolane troll


RE: Rezygnacja - Kamil - 05-06-2014 13:37

Dzięki za zepsucie mi humoru na następne 10 lat ;_;

Gwiazduuś, jak możesz mnie zostawić samego z tym głupkiem? :c

Nie żegnaj się ze mną, bo i tak będę Ci spamował na steamie! Smutno będzie bez Ciebie... Życzę Ci powodzenia i szczęścia Dupo :D

PS: I tak wszyscy wrócicie &D


RE: Rezygnacja - xsardas™ - 05-06-2014 15:27

Tego się nie spodziewałem
Narka wracaj szybko


RE: Rezygnacja - ZaQ - 05-06-2014 15:28

Kamil i Gwiazdor napisał(a):Wszyscy wrócicie &D&D&D

A może jakoś przetrzymasz do lipca bo wtedy na wakacje może znajdziesz więcej czasu :) Tak czy siak, odwaliłes tutaj kawał dobrej roboty i na pewno każdy Cie zapamieta ;)

Powodzenia Ci życze w zyciu i licze na to ze czasem wpadniesz :) Bywaj :)


RE: Rezygnacja - Browar3D - 05-06-2014 15:34

Nie znaliśmy się tylko co czytałem co napisałeś i ty co możne kiedyś przeczytałeś moje jakieś podanie lub skargę mam nadzieje że taka doświadczona osoba jak ty wróci do nas kiedyś na stałe bo takich ludzi jak ty co potraja tyle ogarnąć potrzebujemy w tym trudnym czasie dla wszystkich serwerów mam nadzieje że jak kiedyś wrócisz pogadamy z tymi osobami co odeszli.
Więc nie piszę nara tylko ty masz 22lata i napisze powodzenia w życiu i wracaj jak najprędzej.


RE: Rezygnacja - Krrrrissu - 05-06-2014 16:02

nareszcie :P


RE: Rezygnacja - Plpolak19 - 05-06-2014 16:17

Gwiazduś, nie rób jaj, kuźwa :(. Jak możesz. Wiadomo, czasem pod górkę, ale jestem pewien, że uporasz się z tym szybko i wrócisz. Trzymaj się i dzięki za zaufanie ;).

Wracaj szybciutko, tak jak ZaQ pisze :D.


RE: Rezygnacja - |T0r3TT0| - 05-06-2014 16:41

3maj się.


RE: Rezygnacja - Nigdy w zyciu ! - 05-06-2014 17:54

Narazie