Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Wywiad z DiKey`em. - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Inne (/forum-Inne--156)
+---- Dział: Na luzie (/forum-Na-luzie--23)
+---- Wątek: Wywiad z DiKey`em. (/temat-Wywiad-z-DiKey-em--13572)



Wywiad z DiKey`em. - Asper - 24-06-2014 00:41

Asper:
Witam. Czy mógłbyś udzielić wywiadu na stronę deathrun.pl?
DiKey:
A co to za strona?
Asper: 
Strona, którą stworzyłeś :)
DiKey:
A, to spoko.
Asper:    
Na początek spytam Cię: Jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?
DiKey:
Mam na imię Daniel. Praktycznie jestem jeszcze nastolatkiem, chociaż za niecałe 3 miesiące styknie mi 20 :) Pochodzę z samego centrum kraju i stolicy sedesów (wysoko postawiona poprzeczka) - miasta Koła.
Asper: 
Od jakiego czasu interesujesz się Counter Strikiem?
DiKey:
W CS-a zacząłem grać około 14. roku życia.
Asper:
Czy założenie strony 3dr.pl było przemyślaną decyzją, czy po prostu pomyślałeś, że zrobię sobie stronę o cs?
DiKey:
To długa historia.
Asper:
Jeśli możesz, to opowiedz nam chociaż najważniejsze informacje.
DiKey:
Po upadku okolicznej sieci serwerów (cs-kolo.pl) nie miałem zbytnio gdzie grać. Na początku wakacji 2010 postawiłem własny serwer. Początkowo był to 4FUN, ale po dołączeniu do sieci serwerów niejakiego AliaSsa, zmieniłem mod na DeathRun. Po około 3 miesiącach mój serwer zaczął się rozkręcać, a współpraca zaczęła się psuć. Potrzebowałem własną stronę na m.in. sklepik serwera. Nie miała to być sieć serwerów CSa, ale taka akcja z mojej strony nie spodobała się właścicielowi sieci, do której należał mój serwer. Nie pozostało mi wtedy nic innego, jak przenieść się na szybko dokańczane forum. Po jakimś tygodniu owy AliaSs dołączył ze swoimi serwerami do mojej sieci.
Asper:
Rozumiem. Czy osoby, z którymi rozkręcałeś forum oraz serwery, to osoby które znałeś wcześniej, czy ludzie Tobie nieznani?
DiKey:
Wszyscy użytkownicy z poprzedniego forum zostali "przeniesieni" na nowe. Po odejściu AliaSsa postawiłem serwer COD i dużo jego byłych graczy zostało na stałe. To głównie z nimi rozkręcałem sieć.
Asper:    
Czym się interesujesz poza Counter Strikiem oraz administrowaniem serwerów i forum?
DiKey:
Tworzeniem stron WWW, motoryzacją, polityką, życiem Internetu, filmami. Ostatnio mam chrapkę na paralotniarstwo :)
Asper:  
Jaki jest twój ulubiony sport oraz jaki chciałbyś uprawiać?
DiKey:
Lubię pływać i jeździć na rowerze. Chciałbym uprawiać paralotniarstwo, jak już wspomniałem wyżej :)
Asper:    
Chciałbyś latać paralotnią dla skoku adrenaliny, czy może dla obserwacji krajobrazu z loku ptaka?
DiKey:
Chciałbym poczuć wolność, tam wysokooo :) Widoki oczywiście doceniam, szczególnie takie:
http://gfycat.com/CandidImmaterialDromedary , a adrenaliny myślę, że też by nie zabrakło :)
Asper:
Odejdźmy trochę od tematu. Czy posiadasz jakieś zwierzątko, lub chciałbyś je mieć?
DiKey: 
Miałem owczarka niemieckiego, który odszedł w noc przed Wigilią półtora roku temu. Aktualnie posiadam tylko 2 żółwie. Na razie nie chciałbym posiadać innych zwierząt, ale marzę o prawdziwym tygrysie w przyszłości.
Asper: 
Jak się żółwie wabią? Jakiej są płci?
DiKey:  
Haha, nie zdradzę ich imion, bo nadałem je, gdy miałem około 6 lat. Mogę tylko powiedzieć, że nazwałem je nowo poznanymi przez siebie wtedy słowami xD Jeden samiec, druga samica. Miałem jeszcze samicę innego gatunku od znajomych, ale często chorowała i w końcu zdechła.
Asper:
Będąc w temacie zwierząt. Dlaczego chciałbyś posiadać tygrysa? Gdzie byś go trzymał?
DiKey:
Marzy mi się duży dziki zwierzak. Tygrys zapewne dobrze broniłby mojej willi w Australii, której jeszcze nie posiadam xD
Asper:
Przejdźmy do motoryzacji. Masz już jakiś pojazd lub jaki samochód/skuter chciałbyś kupić w przyszłości?
DiKey:
Posiadam motocykl Kawasaki El 252. Planowałem początkowo zakupić samochód, ale stwierdziłem, że jednak nie w tym kraju :)
Asper:  
Od jakiego czasu go posiadasz i czy chodzi jak należy?
DiKey:
Posiadam go od wakacji zeszłego roku, gdyż miała to być zabawka na wakacje. Jeździ, nie narzekam, aczkolwiek zaczyna mi już brakować trochę mocy...
Asper:  
Skoro wspomniałeś o wakacjach: Dokąd wybierasz się w te oraz gdzie chciałbyś pojechać?
DiKey:
Na razie nie mam konkretnych planów, dotychczasowe "szkice planów" na wakacje legły w gruzach. Chciałbym pojechać na jakąś wyspę, nad ocean. A z chęci, które są realne do spełnienia, to może Chorwacja lub inny kraj z południa.
Asper:
Nasz wywiad już trochę trwa, dlatego powoli dobiega końca. Kogo chciałbyś pozdrowić na zakończenie?
DiKey:
Karolinkę (:
Asper:  
Dziękuję za przeprowqdzenie wywiadu mojemu gościowi, może spotkamy się jeszcze raz innym razem ;).
DiKey:
Spoko, trzymaj się :)

Wywiad przeprowadzany między mną, a administratorem tego forum oraz serwerów - DiKey`em. Był to mój pierwszy wywiad, dlatego może się coś nie spodobać. Wywiad trwał 50 minut + pół godziny obróbki na forum, dlatego proszę o wyrozumienie ;). Pozdrawiam.


RE: Wywiad z DiKeYem. - Admin - 24-06-2014 00:45

Yyyy eeee podostawiałeś jakieś kropki po emotkach, a ja nigdy tak nie robię, bo traktuję emotkę jako zakończenie zdania...
I tam jeszcze gdzieniegdzie się pare kropek albo emotek zgubiło, bo są po 2 spacje i wielka litera po nich.
Odwrócony uśmieszek, a to było celowe. No i błąd w nicku, nie "DiKeY" tylko "DiKey" xD Sam to poprawiłem :v


RE: Wywiad z DiKey`em. - misiaa. - 24-06-2014 12:35

Jakie marzenia -,- a skończysz pewnie na kasie w biedronce jak połowa takich marzycieli w tym kraju.


RE: Wywiad z DiKey`em. - Admin - 24-06-2014 13:12

(24-06-2014 12:35)misiaa. napisał(a):  Jakie marzenia -,- a skończysz pewnie na kasie w biedronce jak połowa takich marzycieli w tym kraju.
Nie mierz innych swoją miarą troll


RE: Wywiad z DiKey`em. - misiaa. - 24-06-2014 13:51

Mnie chcą w ING jak skończę szkołę więc wypraszam sobie.


RE: Wywiad z DiKey`em. - Admin - 24-06-2014 14:32

(24-06-2014 13:51)misiaa. napisał(a):  Mnie chcą w ING jak skończę szkołę więc wypraszam sobie.
Rozumiem, w bankach też trzeba czasem sprzątać :)


RE: Wywiad z DiKey`em. - misiaa. - 24-06-2014 16:52

Raczej nie do sprzątania. Zobaczymy jak będziesz chciał kredyt!


RE: Wywiad z DiKey`em. - Analfabetico - 24-06-2014 17:22

Dobry wywiad masz ode mnie +