Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Pielęgniarka Rakiety i miny ? - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Pielęgniarka Rakiety i miny ? (/temat-Pielegniarka-Rakiety-i-miny--1397)



Pielęgniarka Rakiety i miny ? - Bobi - 03-03-2011 10:56

Siema!

Dziś o koło 9 rano gram na Pielęgniarce lvl 9 server cod u aliassa żeby nie było że kłamie lub coś to wtedy byłem na serwie nawet LOK wtedy bana dawał no naciskam przycisk "e" a tu nagle mina się podłożyła naciskam znowu "e" a tu rakieta wstrzeliła no to naciskam znowu "e" i znowu rakieta wystrzeliła na następnej rudzie i puzniej nie mogłem już tego używać może ktoś mi wyjaśnić jak to możliwe ?? Pielęgniarka lvl 9 nic nie daje w inteligencje ...

[Obrazek: rakieta pile 2.JPG]

[Obrazek: miny pile 1.JPG]

[Obrazek: rakieta Pile 1.bmp]



RE: Pielęgniarka Rakiety i miny ? - Madboy - 03-03-2011 11:09

JA mam to samo w swoim demolitku:D Tzn. na początku mam mine i 2 rakietki, za to znikają w drugiej rundzie...

Pozdro
Mad


RE: Pielęgniarka Rakiety i miny ? - bobok - 03-03-2011 12:53

Zdarza się to czasami jak zminiłeś klasę z tej co miała miny lub rakiety na inną. Działa to przez rundę i nie zawsze, nie wiem jakie są dokładne czynniki występowania. Taki bug

Podobny bug miałem kiedyś z awp, wyjaśnię żeby nie było. Miałem AWP Snipera i Wytr. weterana tak jakby na raz i się gracze pytali jak to możliwe. Sprawa jest prosta. Złapałem AWP i wyrzuciłem ITEM, jako że nie zginąlem i złapałem WW miałem AWP i WW na raz. Oczywiście jak zginałem to wszystko wraca do normy.


RE: Pielęgniarka Rakiety i miny ? - Bobi - 03-03-2011 13:04

Ale ja zawsze się loguje tylko na pielęgniarkę :)
no ale ss dobre pile i rakiety i miny aa tteraz mialem dynamit :D


RE: Pielęgniarka Rakiety i miny ? - Gwiazdor - 03-03-2011 16:02

haha, Bobi, ja na strzelcu tez mialem taki motyw. naciskam e 1 raz potem 2, 3 patrze a tu rakiety! :D akurat zauwazylem to w ostatniej rundzie mapy i nie wiem czy moglem to uzywac przez cala mape. a na nastepnej juz tego nie bylo :D


RE: Pielęgniarka Rakiety i miny ? - gdfg - 03-03-2011 16:27

Bo teraz po tym jak ta baza danych padła to coś się popsuło i ja też tak mam ^^ kiedyś to nawet jak wszedłem na serwer to od razu mi demolitiona samo wybierało :P Wystarczy to wystrzelać w 1 rundzie i po rakietach/minach/dynamitach :P


RE: Pielęgniarka Rakiety i miny ? - Bobi - 04-03-2011 09:31

Noo ale beka by była jak bym zabił nożownika z rakiety na piele :D haha