Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
KTO?????!!!!!! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: KTO?????!!!!!! (/temat-KTO--1400)

Strony: 1 2 3 4


KTO?????!!!!!! - [PRO] Uliczny - 03-03-2011 19:17

Witam...
Przed chwilą poszedłem z Gangster'em na klanowy... a tam jacyś frajerzy spoza klanu na czitach lecą!!!
Może mi ktoś to wytłumaczyć??!!! KTO PODAŁ IM HASŁO NA SERWER!!!!
Moim typem na to jest Luki :) bo reszta to zaufani gracze sami...


RE: KTO?????!!!!!! - Dejwid/mp3 - 03-03-2011 19:30

hmmm pierwszego dnia jak mialem z kamilem grac to gral dikey z jakims typem dikus sam nie chcial mi pwoiedziec kto to byl... sam nie wiem kto to by mogl zrobic


RE: KTO?????!!!!!! - bobok - 03-03-2011 19:39

Luki ostatnio miał kompa zjebanego także w ogóle nie grał w CSa. Poza tym jak już ma grać to na na WhiteSocks na TP, wiem bo ja też tam ostatnio grywam. Nie wiesz jakie Nicki grały na serwerze Uliczny? Masz może SSa ?


RE: KTO?????!!!!!! - Kamil - 03-03-2011 19:53

Przykro mi o tym mówić, gdyż starałem się ufać graczom, którym dałem hasło.

Pozdrawiam gdfg, bo według mnie to właśnie on podał hasło, kiedy nie przyjąłem go do żadnego teamu. ; )

Oczywiście zajmę się tą sprawą, a mam takie układy, że jeśli dowiem się kto to (a dowiem się na pewno), osobiście dopilnuję, żeby ta osoba dostała bana na forum i na wszystkich serverach DR. CHYBA ŻE dany delikwent przyzna się tutaj i publicznie przeprosi wszystkich członków klanu. Wtedy myślę, że ten pierwszy raz darujemy.

Hasło zostanie zmienione jak tylko złapię DiKey'a.


RE: KTO?????!!!!!! - [PRO] Uliczny - 03-03-2011 20:52

sory dokładnie nicków nie znam a o ss'ie nie pomyślałem... gangster był wtedy ze mną może on coś ma :)
zobaczymy... jak wpadnie to na bank się wypowie :D


RE: KTO?????!!!!!! - Gangster - 03-03-2011 21:36

Siema dobrze się złożyło mam ss :)
Zawsze robie jak mnie ktoś wkurw....
tylko nie zrobiłem jak ten ostatni doszedł upss:D:)


sorki że taki ss ale nie chce mi cały wejść, pozatym moje staty nie zaciekawe:)

EDIT// Nicki skur*ieli
1. [Chillout][Bartek]
2. XXX gural 4ever - wołali na niego paweł
3. unnamed
4. Killing


RE: KTO?????!!!!!! - Kamil - 03-03-2011 21:52

Zresztą... co się będę JA wysilał. Zgodnie z paragrafem chroniącym dane zachowane w internecie (hasła, ukryte loginy, dane osobowe) osoba, która ujawniła hasło popełniła przestępstwo. Dodatkowo serwer jest płatny, więc mogę z czystym sumieniem zażądać wyjaśnienia bądź ujawnienia tej osoby. Innymi słowy - jeśli do soboty nie znajdzie się winowajca, sprawa zostanie przekazana policji.
Zresztą zdobyć dane komputera, z którego wchodzono na serwer to jest w tych czasach żaden problem, więc... jak pisałem wcześniej, czekam do soboty.

I uprzedzam, jeżeli dany osobnik nie przyzna się sam - przej*bie sobie sprawę. Mam wystarczające kontakty ;p


RE: KTO?????!!!!!! - [PRO] Uliczny - 04-03-2011 08:31

a ten 4 miał nick Killing


RE: KTO?????!!!!!! - Bobi - 04-03-2011 10:47

No i dobrze kamil kryminalna Policja :D albo antyterrorystów wezwij :D

Noo zwała ktoś się wykruszył a to duży minus jestem za tym żeby go złapać i przekopać :)


Tak na serio to wyszła lipa bo nie wiadomo ilu osobą ten "ktoś" podał hasło .


RE: KTO?????!!!!!! - Luki :) - 04-03-2011 12:41

ja nikomu nie powiedzialem jak cos a haslo bylo latwe do zgadniecia jak kamil bedzie wymyslal haslo to jakies trudniejsze ^^ pzdr :]