Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Masowa skarga na admina LOK Anschutz (/temat-Masowa-skarga-na-admina-LOK-Anschutz--1402)

Strony: 1 2 3 4


Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Koberas - 04-03-2011 12:31

Powiem tak... ten admin to jedna wielka pomyłka ! Rządzi się swoimi prawami, banuje za to że go ubiłem (poraz 2, tym razem mam zamiar złożyć skarge...) Admin ten jest nieodpowiedzialny i niedojrzały, nie wie na czym polega praca administratora i się do niej NIE NADAJE !

Sytuacja z wczoraj ? Ban na 30minut, przyczyna : "cele mapy a nie kampienie" no przepraszam bardzo, ale to był początek rundy na de_kabul, LOK dostał kilka strzałów z glocka, dobiłem go rakietami i za chwilke BAN, byłem w TT, bez paki. więc moim celem była eliminacja wroga, oczywiście nie kampiłem...

Sytuacja z dzisiaj ? Mapa de_inferno, ja w TT. W drodze na BS w korytarzu go ubiłem właśnie rakietami i glockiem, za chwile ban na 5 minut z przyczyną "ogarnij" żałosne...

[@] CzowieK killed LOK Anschutz with Rocket
!Wpisz /serwer I Pograj na innych serwerach AliaSs'a
[MiniBANS] ===============================================
[MiniBANS] Masz bana na tym serwerze!
[MiniBANS] Dostales go na 5 minut
[MiniBANS] Zbanowany nick : [@] CzowieK
[MiniBANS] Przyczyna : ' ogarnij '
[MiniBANS] Bana mozesz wyjasnic na http://www.DeathRun.pl
[MiniBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0:1:20428939 '
[MiniBANS] Twoje IP : ' 77.254.0.114 '
[MiniBANS] =======================================
Masz Bana!
Sprawdz konsole
Host_EndGame: Server

I tu już nie chodzi o to ile ten ban trwa, ale ten admin jest wgl nieogarnięty...

Proszę o rozpatrzenie, jednocześnie prosze o wypowiedź na temat tego admina.


P.S. -> Na świadka powołuje gracza Madboy, jeżeli nie ma on nic przeciwko.
Proszę następny banik od LOK :)


[MiniBANS] ===============================================
[MiniBANS] Masz bana na tym serwerze!
[MiniBANS] Dostales go na 5 minut
[MiniBANS] Zbanowany nick : [@] CzowieK
[MiniBANS] Przyczyna : ' naduzywanie rakiet ciagle i uciazliwe ' (jak mozna naduzywac rakiet skoro ich ilośc jest ograniczona ? :) )
[MiniBANS] Bana mozesz wyjasnic na http://www.DeathRun.pl
[MiniBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0:1:20428939 '
[MiniBANS] Twoje IP : ' 77.254.0.114 '
[MiniBANS] =======================================
Masz Bana!
Sprawdz konsole
Host_EndGame: Server


Cytat:LOK Anschutz : czlowiek jeszcze 1 rakieta i ban\
[@] CzowieK : hehehe
[@] CzowieK : bede uzywal
[@] CzowieK : i mi nie zabronisz
LOK Anschutz : 1 do as albo sam wybiore
LOK Anschutz : xzobaczymy



RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Dejwid/mp3 - 04-03-2011 13:07

co do rakiet to nie moze zabronic ci ich uzywac to jest chore klasa ma taki plus to uzywa tego cos mi sie wydaje ze te skargi beda jeszcze sie pojawiac hehe czekamy na odpowiedz LOK-a


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - LOK Anschutz - 04-03-2011 13:10

1. Nadurzywales ich ile tylko wlazło dobrze wiedząc ze jest to uciążliwe!
2.Nick na forum nie zgadza się z nickiem na serwerze
a teraz odniose sie do banow!:
1- mapa de infreno - niemowie tu tu o tym ze zamiast leciec do paki to ty kampiles w korytazu z rakietami
2- mapa cs alpin - ciagle naduzywanie rakiet na bliskie i dalekie odleglosci i kampienie na tym co stoi u ct kolejka z rakietami zamiast wsiasc do kolejki lub inna droga po hosty
postanowilem ci ostrzec poszlo 1, 2 i 3 ostrzeżenie na ktore ty reagowales olewająco niewyciagajac z nich jakich kolwiek wnioskow i ten cytat to trzeba bylo wkleic w calosci a nie tylko ten skarawek tylko calosciowy jak do mnie podchodziles olewajaco!!

tu niechodzi oto ze mnie zabiles bo to to jest normalne lecz oto ze niestosujesz sie do grzecznościowych ostrzeżen ani uwag.

po 3 ladnie żeś sie rozpisał piąteczka ;D
oczywiscie ja ci nie moge zabronicich uzywac lecz prosilem grzecznie by troche ograniczyc a nie ciagle walic nimi jak odleglosciowo i kiedy sobie chcesz kampiac itp
ja tylko grzecznie poprosilem bys ograniczyl walenie nimi poprostu zeby nimi niewalic ciagle
Dlatego też niebanowalem cie na 10 czy 30 minut tylko na 5 co niejest dlugim kawalkiem czasu


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Dejwid/mp3 - 04-03-2011 13:13

Lok co ma nick na forum do nicku w grze??? powiem ci nic... a Rakiet moze uzywac tyle ile chce wiec nie wiem po co sie unosiszma 4 rakiety na runde wiec je wykorzystuje to tak jakbym cie banowal za uzywanie broni bo jest to uciazliwe ??/ no i co ty na to ?


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - LOK Anschutz - 04-03-2011 13:16

niechodzi oto ale oto ze w porownaniu do innych graczy to naprawde byla roznica poslugiwanie sie rakietami jego a innych graczy i niemowie tego by czepiac sie innych graczy czy rakiet le oto ze zamiast leciec po hosty to on kampil z rakietami bezczelnie i mysle ze mozna to bylo zalatwic normalnie po ludzu a nie zaraz z wywyższoną królewską skargą i to "Masową" co doprowadzilo mnie do stanu ostrego smiechu. ja go grzecznosciowo poprosilem by troche ogarnol a on po hamsku mi odpowiedzial co niebylo kulturalne
a tak poza tym to w regulaminie jest napisane jak dobrze sie orientuje ze milo jest widziane gdyby nick gracza zgadzal sie z nickiem na forum.


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Kamil - 04-03-2011 13:38

1. LOK, napiszę to jeszcze raz i wbij to sobie do tej Twojej pustej głowy (no offence), że za używanie rakiet NIE MA BANA. Po to AliaSs dodał te rakiety, aby ich używać i nie masz prawa nikomu zabronić 'strzelania' nimi. Poza tym nie da się 'spamować', gdyż jest określony czas między użyciem jednej, a drugiej, a gdybyś ogarniał to byś w tym czasie zabił 4 takich jak on.


2. Nick nie musi być taki, jak w grze. Nikt nikomu nie ma prawa tego narzucać. Poza tym jak sam słusznie zauważyłeś, to jest 'mile widziane', a nie 'obowiązkowe'.

Ban niesłuszny, ogarnij się.


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Dejwid/mp3 - 04-03-2011 13:39

http://w141.wrzuta.pl/obraz/agNYVV9kwmG/de_inferno0004
http://w141.wrzuta.pl/obraz/5YmMptecZsO/de_dust20020000

ostatnia moja wypowiedz w tym temacie. y@@ y@ sluzy do pisania paka/hosty lub do jakis ogloszen typu konkursy zwiazane z serverem itd.


Sami wywnioskujcie czy ten admin zna regulamin czy nie :)


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Kamil - 04-03-2011 13:41

Na dust napisał prawidłowo, bo 'cele mapy' to to samo co 'paka/hosty', ale na inferno owszem niepotrzebnie spamował.

+1 do łamania regulaminu. ; )


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Dejwid/mp3 - 04-03-2011 13:45

tylko on to napisal na poczatku rundy zwroc uwage na czas jaki pozostal do konca minelo bodajze 12 sekund od rozpoczecia wiec w taki wypadku mogl napisac na zwyklym y...


RE: Masowa skarga na admina LOK Anschutz - Koberas - 04-03-2011 13:47

1.Nie kampiłem w korytarzu ! Ha ! Wręcz przeciwnie ! To ty kampiłeś w korytarzu a ja leciałem na BS'a, hahaha !
2. Rakiety są od tego żeby je używać, taką mam klase ! Mam latać z samym glockiem ? I dobrze wiesz że leciałem do hostów, ale jak, miałem od razu na hosty lecieć żeby po drodze mnie TT zabili ? Nie bądź śmieszny LOK...
3. Uciążliwe używanie rakiet powiadasz ? Może po prostu używałem ich dobrze ? A jak byłem przed tobą 4m i cie zabiłem, to się przyczepiłeś że użyłem rakiety, ty miałeś M4A1, jak miałem sobie dać radę z samym USP ? Oczywiście jest to możliwe, ale pomogłem sobie rakietą, to jest dozwolone.
Aha, jeżeli jest taka możliwość zmiany nicku to nie ma problemu :D Zresztą LOK próbujesz się przyczepić do czegoś innego i niepotrzebny offtop stwarzasz