Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Typowy dzień Kamila - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Inne (/forum-Inne--156)
+---- Dział: Na luzie (/forum-Na-luzie--23)
+---- Wątek: Typowy dzień Kamila (/temat-Typowy-dzien-Kamila--14187)



Typowy dzień Kamila - Kamil - 18-09-2014 22:54

Jestem zły. Czemu? Przeczytacie niżej -,-

Małe faq:
Kim jest Adrian? Moim znajomym.
O co chodzi z fordem? To nowy samochód Adriana, kupił go, chociaż samochód nie odpalał i nikt nie wiedział czemu. Kumpel umył silnik i odpalił >.<
Gdzie jechaliśmy? Zawieźć typowi skuter, który Adrian mu sprzedał.
Gdzie jest Jasionka? Około 50km od miasta, z którego wyjechaliśmy.
Gdzie jest Rzeszów? Około 10km za Jasionką.
Gdzie jest Dębica? Około 35km za Rzeszowem.
To tyle xD

Cytat:Uwaga, opisuję mój dzisiejszy dzień:
10:30 - Dzwoni Adrian. "Jedziemy do Dębicy"
11:00 - Dzwoni Adrian. "Będę za godzinę"
12:00 - Adrian zajeżdża fordem. Wyczuwam kłopoty.
12:10 - Jesteśmy na mieście, samochód gaśnie po raz pierwszy. Oho, zaczyna się.
12:50 - Jesteśmy przed Jasionką. Samochód gaśnie po raz drugi. I trzeci. Czwarty? Kurwa, po dziesiątym tracę rachubę. W końcu odpala. Juhuuu, jedziemy!
13:20 - To się najechaliśmy. Stoimy w Rzeszowie, pod Lidlem. Powód? Tak, kurwa, samochód zgasł i nie chce odpalić.
14:00 - Zgadnijcie co robimy? No, dokładnie, dalej stoimy pod Lidlem.
14:20 - O lol, odpalił! Ciśniemy póki jeździ. Ale, zaraz, zaraz. Czy ten dym to spod naszej maski? "Weź gaśnicę z bagażnika". Ok, jedziemy. Jedziemy, jedziemy, ale na środku Rzeszowa tak zwana "niespodzianka". Czemu zwalniamy?! Aaaaa, to tylko samochód zgasł. Ekstra. W końcu odpalił. Straciliśmy pasażera, bo kolega Adriana się wkurwił i wrócił do domu autobusem.
15:00 - Napisałbym coś nowego, ale nic się nie dzieje. No, prócz tego, że stoimy, bo samochód zgasł. Hyhy. Powoli zaczynam myśleć czy nie przyjebać Adrianowi za każdym razem, kiedy znowu powie "Jak odpali to ciśniemy do Dębicy". A, zapomniałbym dodać, że ten dym to pasek od alternatora, który postanowił się zerwać.
15:30 - Jebany geniusz wykombinował żeby zadzwonić do typa, żeby sam przyjechał po skuter. Wow, zgodził się! Przyjechała jego córka. Dwie godziny później. Wspominałem, że rozrusznik się spierdolił? Nie? To piszę teraz. Musimy odpalać na pych.
17:30 - Ford odpalił! Jedziemy do domu! Ta, jedziemy. Światła na skrzyżowaniu okazały się dla naszego mustanga zbyt trudną przeszkodą do pokonania.
19:30 - Adrian jest genialny! Postanowił... ZADZWONIĆ W KOŃCU KURWA PO POMOC. Jego ojciec w drodze. W międzyczasie naginamy do Lidla po bułki, bo żeśmy głodni jak chuj.
20:15 - Pomoc nadjechała! Wracamy na hola. Siedzę i co chwilę czuję, że się zaraz zesram ze strachu, bo holowany Adrian jeździ jeszcze gorzej niż normalnie.
21:30 - Jesteśmy w domu. Całuję ziemię, szczęśliwy, że przeżyłem ostatnie minuty. Beka, bo przed podwórkiem ford zapalił. Chyba wyczuł groźbę złomowiska.
22:00 - Wróciłem do swojego ciepłego pokoiku. Jak ja się za nim stęskniłem!

Wniosek? NIGDY.KURWA.WIĘCEJ.KURWA.TEGO.KURWA.JEBANEGO. KURWA.FORDA.

Kup se debilu malucha

Moja opowieść w grupie na FB troll


RE: Typowy dzień Kamila - Admin - 18-09-2014 22:59

ale może jakieś tl;dr?

dobra, przeczytałem
do roboty byś się wziął, a nie włóczył fordami ech


RE: Typowy dzień Kamila - Kriswell - 19-09-2014 07:22

Fajna histria ja tez bym sie wkurzył i autobusem wrócił


RE: Typowy dzień Kamila - Dejwid/mp3 - 19-09-2014 07:43

Faktycznie gówniany ten ford mój śmiga jak ta lala :D Wystarczy tankowac wymieniac płyny, filtry na czas i do przodu :D


RE: Typowy dzień Kamila - misiaa. - 19-09-2014 19:43

Typowy dzień Kamila? &D ja to bym powiedziała, że twój typowy dzień wygląda tak:
12.00 - Kamil się budzi, czyta wiadomości ode mnie, idzie coś zjeść i włącza komputer.
13.00 - Kamil siedzi przed komputerem.
14.00 - Kamil dalej siedzi przed komputerem.
15.00 - Kamil je obiad.
15.30 - Kamil rozmawia z Misią jak wraca ze szkoły siedząc dalej przed komputerem.
16.00 - Kamil rozmawia z Misią i nadal siedzi przed komputerem.
17.00 - -||-
18.00 - -||-
19.00 - Kamil kłóci się z Misią, bo zaczęła temat pracy.
20.00 - Zaczynamy się do siebie odzywać.
22.30 - Misia idzie spać.
24.00 - A Kamil dalej siedzi przed komputerem.
3.00 - Kamil idzie spać.


RE: Typowy dzień Kamila - Admin - 19-09-2014 19:48

(19-09-2014 07:43)Dejwid/mp3 napisał(a):  Faktycznie gówniany ten ford mój śmiga jak ta lala :D Wystarczy tankowac wymieniac płyny, filtry na czas i do przodu :D
daruj sobie te reklamy i tak nikt go tutaj nie kupi troll

@·misiaa.· nie kłam, @▩ Kamil codziennie podróżuje tą samą trasą fordem kolegi :P


RE: Typowy dzień Kamila - Obey138 - 20-09-2014 12:59

Nowy czy używka?
Jaki przebieg?


RE: Typowy dzień Kamila - RudaxPompa - 13-08-2017 20:42

Typowy Adrian :D


RE: Typowy dzień Kamila - Aatpa82 - 20-08-2021 15:38

dalego nie zajredziesz, co najwyzej do stomatologa, ale to tez na plus, bo jesli pojedziesz w strone szczecina to w stargardzie masz gabinet https://justynapol.pl/ i to chyba najlepsze co moze Cie tam spotkac :)