Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Propozycja COD - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Propozycja COD (/temat-Propozycja-COD--14504)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Propozycja COD - [PRO] Uliczny - 17-12-2014 16:00

Witam!
Moja propozycja dotyczy rozbudzenia całej sieci, ale głównie poprzez serwer COD Mod. To mój powrót na forum tutaj, stara gwardia na bank mnie pamięta :) Na serwer wchodzę od jakiegoś czasu, jest mnóstwo niedociągnięć. A tu crashe, a tutaj niepoprawnie działające klasy (np. kupiłem matrixa, nie zgadza się liczba skoków, MP5, hp), a już w ogóle brak słów na to co się dzieje z zaludnieniem serwera, kiedyś non stop 15/15, a teraz? Góra 8/15 i to przez chwilę tylko, a w większości jest ta 1, może 2 osoby. Nie idzie normalnie grać, a chyba każdy wie, że najlepsza reklama serwerowni, to dobry COD Mod, gdyż jest to chyba najbardziej lubiany i najbardziej wciągający mod. Moja propozycja co do tego serwera jest następująca.
Przebudowa aktualnego serwera, chyba byłaby zbyt pracochłonna i byłoby za dużo szukania poszczególnych błędów w pluginach.
A więc, co Wy na budowę CAŁKOWICIE NOWEGO, serwera COD, na nowym IP, a gdy serwer zostanie już dopracowany, próba szybkiego rozkręcenia go, a więc KONKURSIK, na reklamy itd. :) Chętnych zapewne by nie brakowało, nagrody to byłyby oczywiście, klasy premium, VIP czy admin na tym serwerze :)
Aż serce boli, gdy się wspomina stare czasy i patrzy na to co dzieje się teraz. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji i wypowiadanie się. Dołączam również ankietę :)
Pozdrawiam Sterna. :)


RE: Propozycja COD - Plpolak19 - 17-12-2014 16:26

Pamiętam Cię, witaj! :)

Bardzo zgadzam się z tym, że serwery z modem Cod są najlepsze, a nie jakieś dr'y czy zombie mody dla dzieci. To na Codzie można się dobrze bawić i budować skilla.

Co do nagród, rozumiem, że Ty je sponsorujesz? Admin na serwerze, jako nagroda wgl nie wchodzi w grę.


RE: Propozycja COD - Daniel1675 - 17-12-2014 18:41

Ciekawy pomysł :)
Tylko że na to trzeba mieć pieniądze :|

(17-12-2014 16:26)Plpolak19 napisał(a):  Admin na serwerze, jako nagroda wgl nie wchodzi w grę.
Pl ma racje z tym :P


RE: Propozycja COD - [PRO] Uliczny - 17-12-2014 19:46

Ogólną zbiórkę można zrobić, na 15 slotówkę znajdzie się na bank :)


RE: Propozycja COD - Myszax - 17-12-2014 20:46

Nowe IP? Stary CIebie chyba pojebało niczym Tuska. Tyle czasu ten server stoi na starym IP i tylko dzieki temu tam ludzie wbijaja. Ta sieć niknie w oczach a Ty wyjezdzasz z nowym ip? TO tak jakbys chcial zrobic nową sieć praktycznie bo forum tutaj nie ma nic do znaczenia bo jest useles. Wiesz wgl co znaczy przebudowa servera dziuniu? Wystarczy wyczyscic jego pliki i masz nowy server:) Jedno kliknięcie i włala. Server czysty. Stare IP jest szanowane, to tak jak przebieg w samochodzie, wiec nie pindol tutaj głupot.


RE: Propozycja COD - [PRO] Uliczny - 17-12-2014 20:57

Chwila w sieci i wyskakuje, że wszystko dzięki staremu IP itd, no ale cóż, gdy ja grałem w tej sieci, na tym serwerze, byłem moderatorem tego forum, to Ty nie wiedziałeś jeszcze, że istnieje taka gra jak CS :) I wtedy IP było JESZCZE INNE i tamto IP było szanowane, ludzie wchodzili non stop na serwer, cały czas 15/15, ale co ja tam wiem :) Co do serwera, zajmowałem się nie jednym, wiem, że wystarczy zrobić reinstal, ale czy nie opłacałoby się zmienić także hosting? :) To by mogło POMÓC (nie mówię, że byłoby receptą) na te wszystkie crashe, ale na bank by coś pomogło :) Forum ma wiele do znaczenia, ten adres zna każdy ogarnięty w tej grze :) I wypraszam sobie tekstów "Ciebie chyba pojebało":) W internecie każdy zgrywa kozaka :)


RE: Propozycja COD - BosTon - 17-12-2014 21:09

widać że kolega ma pojęcie o czym mówi :) jak dla mnie fajny pomysł :) sam bym chętnie się wtedy pobawil :) nawet mogę dołożyć trochę grosza jeśli by to pomogło :)


RE: Propozycja COD - Myszax - 17-12-2014 23:46

(17-12-2014 20:57)[PRO] Uliczny napisał(a):  Chwila w sieci i wyskakuje, że wszystko dzięki staremu IP itd, no ale cóż, gdy ja grałem w tej sieci, na tym serwerze, byłem moderatorem tego forum, to Ty nie wiedziałeś jeszcze, że istnieje taka gra jak CS :) I wtedy IP było JESZCZE INNE i tamto IP było szanowane, ludzie wchodzili non stop na serwer, cały czas 15/15, ale co ja tam wiem :) Co do serwera, zajmowałem się nie jednym, wiem, że wystarczy zrobić reinstal, ale czy nie opłacałoby się zmienić także hosting? :) To by mogło POMÓC (nie mówię, że byłoby receptą) na te wszystkie crashe, ale na bank by coś pomogło :) Forum ma wiele do znaczenia, ten adres zna każdy ogarnięty w tej grze :) I wypraszam sobie tekstów "Ciebie chyba pojebało":) W internecie każdy zgrywa kozaka :)

Jakos ja przyszedlem tutaj we wrzesniu 2011 bylem modem, bylem J@ i jakos Cie nie pamietam hhuehuehuhue, a własnie wtedy byly maxy na servie, soql gral, wiec mi nie pindol głupot ;)


RE: Propozycja COD - [PRO] Uliczny - 17-12-2014 23:49

Kto grał? Jednak to ja na zawsze pozostanę w elicie tego serwera :) Ja, Caclav, bobok, Dejwid, Bobi, Macu, Gwiazdor, Ciebie z nami nie było :) To my nakręcaliśmy ten serwer, to dzięki nam on się trzymał :) gdy jeszcze H@ Coda bl AliaSs :)


RE: Propozycja COD - Daniel1675 - 18-12-2014 00:19

jak ja zaczełem grać trzy może niecałe lat temu, to ten serwer był mega :D naprawde cięszko było sie dostać na niego :) tylko że od półtora roku on sie sypie :/ najwyższy czas coś z tym zrobić :)
Uliczny jestem z tobą:) niech sie wkącu coś dzieje tutaj :D