Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac (/temat-Pro%C5%9Bba-o-ub-bo-z-adminem-LOK-Anschutz-nie-da-sie-grac--1494)



Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - tomas - 13-03-2011 17:44

Dal mi bana perma za ss na deathrun nie wiem co to oznacza wiec wzjasnij cie co to jest ss na dethrun zbzm wiecej takich bledow nie popelnial okej
PROSZE WAS
PS nie podoba mi sie adminowanie loka daje bany z byle powodu. Sorry za bledy


RE: Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - LOK Anschutz - 13-03-2011 17:59

a więc tak twoja gra wydawała mi się dziwna więc by Cię sprawidzić zrobiłem ci screen shoots.
I napisałem Wstaw ss na Deathrun.pl
Screeny wstawia się przez generator screenów załączony na forum ;D

Pozdrawiam
Z Szacunkiem
Admin CoD MOD LOK Anschutz


RE: Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - bobok - 13-03-2011 18:19

Jak masz nick Tomas na serwerze to się nawet nie ośmieszaj, cziter z ciebie jakiś mało. AIM ci nie jest obcy i to jeszcze go nawet nie ogarniasz


RE: Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - LOK Anschutz - 13-03-2011 19:16

A więc się nie myliłem co do tomasa i jeszcze glupa zgrywa ze niewie co to ss itp


RE: Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - Dejwid/mp3 - 14-03-2011 08:18

Tomass ja ten nick banowalem pewnie zmienil sobie i czituje dalej nie zdziwilbym sie nawet typek bez wspomagaczy jest cienki na wh jedzie zawsze ktos kampi na respie to wtedy sprawdza czyh ktos jest a jak kogos nie ma to leci dalej i twierdzi ze zawsze sprawdzal hah obserwowalem go troche :)


RE: Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - Bobi - 14-03-2011 09:42

A gdzie są twoje ss ? Wstaw je to pogadamy :)


RE: Prośba o ub bo z adminem LOK Anschutz nie da sie grac - Gangster - 14-03-2011 23:49

Ban słuszny odemnie dostał z 3 bany nie skutkowało więc ban jak najbardziej słuszny.
/close