Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na Zohana do Kamila - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Skarga na Zohana do Kamila (/temat-Skarga-na-Zohana-do-Kamila--1497)

Strony: 1 2


Skarga na Zohana do Kamila - Bobi - 13-03-2011 21:52

Po 1 . Zohan jak wchodzi na serwer ciągle spamuje na @ na biało .
Po 2 . wyzywa mnie oraz podważa moje zdanie na ogólnym czacie i na biało.
Po 3 . Daje bez podstaw mi bana za nic o tak sobie nawet wcześniej mi nie zwrócił uwagi .
Po 4 . Sam nadużywa Admina do spamownia i wyzywanie innych Adminów czyli mnie . nie można przecież używać wulgaryzmów ani słów podobnych tym bardziej na ogólnym czacie na biało ...
Po 5 . Żeby nie było mam dowody :)
Po 6 . Chce żeby kamil nałożył jakoś Kare dla zohana bo moim zdaniem to zachowanie nie było za dobre .

Po 1. Poniżenie mnie sory nie zrobiłem ss jak mnie wyzwał nie zdążyłem .
[Obrazek: dalszy ciag spam.JPG]

Po 2. Ciągle spamował
[Obrazek: zohan czesc.JPG]


Po 3. Dalszy ciąg spam
[Obrazek: ciagle spamuje.JPG]

Po 4. ban za frre od zohana a niżej podam ss że dałem bana dla no swear i wszedł za chwile znów to go zabijałem po czym mnie wyzwał i dałem mu znowu bana
[Obrazek: ban za frre.JPG]

Po 5. ban dla no swear od mnie na 30 min za cele mapy po czym od razu wszedł .[Obrazek: cele mapy 30.JPG]


Po 6. Obraza mnie od no swear po czym dałem mu bana na 120 minut i zbanował zaraz mnie zohan za frre . [Obrazek: obraza bobi.JPG]


Po prostu moim zdaniem nie powinno być bezprawia na serwerze !


RE: Skarga na Zohana do Kamila - Dejwid/mp3 - 14-03-2011 08:16

z tego co mi zohan pisal jest dobrym znajomym AliaSsa i mu nic nie mozna zrobic tez mam jakiegos ssa jak naduzywa y@@a a co do no swear to on ma aktywnego bana kiedys czitowal na cs-bwo ciagle :)


RE: Skarga na Zohana do Kamila - Bobi - 14-03-2011 09:40

No dobra w porządku znajomy znajomym ale jak mamy pilnować porządku na serwerze jeżeli inni mają jakieś przywileje Kamil pisał żeby mu mówić o przewinieniach Adminów no to ma .
I naprawdę jeżeli ktoś broni kogoś kto dostał słusznego bana potem wyzywa mnie za nic .
A najlepsze jak mu napisałem "Zohan przestań spamować " to on do mnie na biało zamykasz mordę Bobi ... wiec nie wiem czy to jest dobre więc proszę cię kamil zajmij się tym


RE: Skarga na Zohana do Kamila - Kamil - 14-03-2011 15:30

Nie gram na CoD modzie, nie mam admina, więc teraz pakujcie do AliaSsa, chociaż i tak będzie miał Was w dupie ^,^


RE: Skarga na Zohana do Kamila - Bobi - 15-03-2011 10:17

No to zwała ...........;/


RE: Skarga na Zohana do Kamila - kupa1234 - 15-03-2011 20:56

Kamil masz admina ty masz cały czas.


RE: Skarga na Zohana do Kamila - Kamil - 15-03-2011 21:39

Już dawno stwierdziłem, że praca z Tobą nie ma sensu, bo jakkolwiek bym się nie starał i tak masz to gdzieś i robisz jak Ty chcesz, więc możesz mi ściągnąć flagi.


RE: Skarga na Zohana do Kamila - Bobi - 16-03-2011 09:39

to może ty AliaSs zajmiesz się tym ? :


RE: Skarga na Zohana do Kamila - dawidcr - 16-03-2011 20:32

To zalezy od Aliasa


RE: Skarga na Zohana do Kamila - L@LeK - 18-03-2011 22:32

Porażka z tym serwerem no porażka... nie ma o czym gadać według mnie ten serw za niedługo upadnie