Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). (/temat-Podanie-na-moderatora-Z-I-P--1643)

Strony: 1 2


Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - (Z)(I)(P) - 27-03-2011 14:37



Podanie na moderatora forum Deathrun.pl - (Z)(I)(P) .




Wiek: 16 lat.

Imię: Paweł.

A bardziej o sobie coś opowiesz?: No pewnie. Tak jak wyżej, jestem szesnastoletnim Pawłem. W CS'a zaczynałem grać może jak miałem 10 lat, ale jak wiadomo nie gram sześć lat bez przerwy. Ogólnie to interesuje się siedzeniem na ławce pod blokiem z papierosem w jednej łapie, a w drugiej z puszką piwa i kapturem na głowie. :D A tak na serio interesuję się językiem rosyjskim, lubię sport i od 20-tego marca jestem po bierzmowaniu. :P Najbardziej lubię grać na serwerach deathrun, ale od czasu do czasu pykam też w surf'a, parkour'a, czy jail break'a.

Jak długo jesteś na serwerze?: Od około miesiąca.

Znajomość ortografii, interpunkcji, poprawnej polszczyzny: 9/10.

Stylistyka pisania, znajomość bb-codes, html, etc.: 9/10.

Doświadczenie: http://www.ekstraklasakibice.fora.pl - moderator przez ponad dwa lata, ponad 6000 postów.

Przydatne umiejętności: Znam się dobrze na grafice, dokładniej chodzi mi o obsługę photoshop'a, czy np. gimp'a. Pisanie długich tekstów, ładnych, poprawnych gramatycznie z wykorzystaniem stylistyki nie jest dla mnie żadnym problemem. No i warto też dodać, że jestem kreatywny i wszelkie pomysły na urozmaicenie naszego serwera mam. :)

Dlaczego akurat TY?: Chciałbym zostać moderatorem, żeby pokazać się z pozytywnej strony społeczności serwera, również też jestem pewien, że dam radę i mógłbym z całą pewnością pomóc innym moderatorom i członkom zarządu serwera i na pewno byłoby miło. :) Ze znajomością panelu moderacji, czy tym podobnymi aspektami nie mam żadnych problemów, a czasu mam dużo - już po bierzmowaniu i w ogóle. :) Napiszcie luźno co sądzicie o tym podaniu, chętnie przyjmę konstruktywną krytykę. ^^



Z tym będzie problem... :

Mało postów - Tak, postów mam mało, bo dopiero od dzisiaj zacznę poważnie się udzielać na forum i to nie problem nabić do jutra tych postów choćby ze sto. Według mnie ważniejsze jest pisanie ich mniej, ale z sensem, co będę robił. To na pewno będzie główny powód odmowy i proszę, żebyście przymknęli na to oko i dali mi szanse, bo na pewno się rozpiszę. :)

Czemu takie krótkie podanie? - No cóż, nie piszę książki i nie chcę, żeby większość z was potem tylko spojrzała na ilość moich postów i nie czytając mojego podania wstukała na klawiaturze: 'NIE'. :) Myślę, że taka objętość podanka starczy i was zadowoli, pozdrawiam. ^^


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - Kamil - 27-03-2011 15:14

Proponuję, żebyś napisał 50 sensownych postów i ponowił prośbę..


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - Gangster - 27-03-2011 16:29

Dokładnie Kamilu:)

Jak narazie jestem na Nie.


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - dawidcr - 27-03-2011 19:45

Podanie mi sie podoba ale za malo postow :(


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - L@LeK - 27-03-2011 21:09

K@M!L mówi sensownie

posiedź troche na forum potem zobaczymy, a i co do tego

to NIE


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - (Z)(I)(P) - 01-04-2011 02:39

K@M!L napisał(a):Proponuję, żebyś napisał 50 sensownych postów i ponowił prośbę..

Zgodnie z Twoją prośbą - napisałem. :)
Zweryfikujecie teraz moje podanie pod innym kątem (nie patrząc na posty)? :)


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - Dejwid/mp3 - 01-04-2011 08:42

posty napisales tylko 3/4 spam i odswiezanie starych tematow co grozi warnem... Ja osobiscie jestem na NIE ale akurat moje zdanie sie nie liczy


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - Kamil - 01-04-2011 09:20

Dokładnie Dejwid.


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - (Z)(I)(P) - 01-04-2011 14:56

Eh, większość postów starałem się udzielać.
Poza tym jak mogłem nie odświeżyć kilka tematów sprzed 2, czy 3 dni skoro na forum w te kilka dni nie powstałoby na tyle nowych wątków, żebym miał szanse napisać coś ciekawszego?
Dajcie mi może po prostu jakieś ultimatum, zadanie, pytania, test, czy coś takiego i to wypełnię lub zrobię. :) Bo na forum piszę już cały czas.


RE: Podanie na moderatora - (Z)(I)(P). - Dejwid/mp3 - 01-04-2011 15:36

19 i 24 luty ostatnie posty w temacie to nie sa 2 czy 3 dni zapamietaj ze za to jest warn a ze chcesz byc moderatorem to powinienes to wiedziec doskonale