Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Bobok na moderatora - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Bobok na moderatora (/temat-Bobok-na-moderatora--1676)



Bobok na moderatora - Admin - 01-04-2011 16:13

Potrzeba nam moderatora, a najlepiej dwóch. Na jednego z nich proponowałbym Boboka ;) Chłop ma dużo ponad 400 postów (tak mi się wydaje :P), zrobił najs filmik dla sieci, często jest na forum i zawsze jak może to komuś pomoże ^^ Tylko pytanie, czy przyjmie na siebie ten obowiązek? ;>


RE: Bobok na moderatora - Kamil - 01-04-2011 16:34

Kutach, o mnie nic takiego nie napisałeś ;<

Za, bobok to ogarnięty 'ludź'.


RE: Bobok na moderatora - bobok - 01-04-2011 19:36

Nigdy nie pełniłem takiej funkcji, dlatego też nie składałem podania. Nie mniej człowiek się w życiu musi nauczyć różnych rzeczy. Dlatego mogę się odjąć pełnienia funkcji moderatora.

Jestem człowiekiem odpowiedzialnym, opanowanym, wyrozumiałym, ale też takim, który ma własne zdanie. Piszę poprawnie po polsku, niestraszny mi klawisz ALT. Dużo przebywam na forum, ale niestety coraz mniej gram :/ Postów mam dużo napisanych (mało w dziale ze spamem). Kontakt ze mną jest dość łatwy, poprzez gg (siedzę prawie cały czas na niewidoku), steama dziś kupiłem :)

Moim minusem może być to, że nigdy nie pełniłem podobnej funkcji. Nie znam MyBB, bo nigdy nie miałem potrzeby go umieć (nauczyć się go to raczej dla mnie żaden problem)

Cóż więcej mam napisać ?

Mam na imię Jacek, interesuję się kompami, wifi, efektami w filmach, animacją 3d, motion design :P


RE: Bobok na moderatora - Admin - 03-04-2011 00:38

Zapoznaj się z tematem Moderatorzy.