Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Serwery AliaSs'a - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Serwery AliaSs'a (/temat-Serwery-AliaSs-a--1680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Serwery AliaSs'a - [PRO] Uliczny - 02-04-2011 09:49

Witam
Mam propozycję dotyczącą serwerów AliaSs'a... Mianowicie chciałbym zaproponować taką rzecz... Wyrzucilibyśmy z sieci serwery AliaSs'a... Bo sami widzicie, że za jakiś miesiąc będzie w nich 0 graczy non-stop... I, żeby DiKey stworzył sam COD'a i Zombie... Bo napewno On zainteresowałby się tymi serwerami... Nie to co AliaSs...


RE: Serwery AliaSs'a - L@LeK - 02-04-2011 10:51

Całkowicie się z tobą zgadzam
AliaSs schodzi na psy


RE: Serwery AliaSs'a - Dejwid/mp3 - 02-04-2011 10:52

Ciekawe co na ten temat powie Dikus. Ja osobiście bym wolał żeby powstał nowy cod i zombi tam na pewno byłoby więcej graczy. Kto jak, kto ale Dikus bardzo interesuje się swoimi serverami :)


RE: Serwery AliaSs'a - Kamil - 02-04-2011 10:56

Sęk w tym, że DiKey nie za bardzo orientuje się w konfiguracji CoD modu (tak mi powiedział, bo taki pomysł już dawno 'zarzuciłem' :D), ale ogólnie jestem jak najbardziej za, nasze serwery przynajmniej rozwijałyby się w jakimś tempie, bo te AliaSs'a stoją w miejscu xD


RE: Serwery AliaSs'a - L@LeK - 02-04-2011 11:02

No ja czasami jak mi sie nudzi to sie bawie cfg COD (nowego) i możliwe że mógłbym pomóc ale rzecz jasna nie gwarantuje że klasa w 100% będzie dobra i bez żadnych błędów


RE: Serwery AliaSs'a - Admin - 02-04-2011 12:06

(02-04-2011 10:56)K@M!L napisał(a):  Sęk w tym, że DiKey nie za bardzo orientuje się w konfiguracji CoD modu (tak mi powiedział, bo taki pomysł już dawno 'zarzuciłem' :D)
Konfiguracja konfiguracją, ale wy byście chcieli 15 nowych klas, a to już może być problem :P


RE: Serwery AliaSs'a - Dejwid/mp3 - 02-04-2011 12:17

nie no bez przesady można zrobic mnie ale muszą byc bardziej zbalansowane :) Bo teraz to jest jedno wielkie gów.. :D


RE: Serwery AliaSs'a - Me My Self And I - 02-04-2011 12:25

Chacha nom ja popieram tą propozycje AiliasS schodzi na psy zainteresował się postami dopiero jak wysłałem mu PW xDd ,a klas ja mówi dejwid nie musi być 15 może być np 3-5 więcej a tamte niech zostaną tylko niech będą trochę upiększone ; P


RE: Serwery AliaSs'a - Admin - 02-04-2011 12:30

Już mam pomysł na jedną klase:
AliaSs (ma 1hp, 60% biegu i tylko nóż)

A tak na serio to nie dam rady postawić dwóch serwerów w tak krótkim czasie.
Na zombie i tak mało osób gra, więc tylko COD opłaca sie stawiać...


RE: Serwery AliaSs'a - Dejwid/mp3 - 02-04-2011 12:32

Klasa dobra :D

rozumiem rozumiem osób chętnych do gry na codzie będzie sporo :) Server powinien się utrzymac :)