Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga-reset levelu - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Skarga-reset levelu (/temat-Skarga-reset-levelu--1756)



Skarga-reset levelu - CatchMeIfYouCan - 10-04-2011 16:57

Co jest grane czemu mi skasowało level a taki madboy ma 48 o co tu chodzi bo jakoś nie znalazłem tematu o resecie?!!!


RE: Skarga-reset levelu - bobok - 10-04-2011 17:29

prawie wszystkim lvl skasowało

dziś w nocy ma być podobno jeszcze jeden reset żeby wszystkich wyrównać


RE: Skarga-reset levelu - CatchMeIfYouCan - 10-04-2011 17:45

Taa podobno i tu widać jak alias podchodzi do obowiązków. Bo to jest jego obowiązek informować o takich sprawach innych graczy!


RE: Skarga-reset levelu - L@LeK - 10-04-2011 18:19

Baza po prostu padła ,nie rozumiesz lvl sie zachowlaly tym co wtedy grali


RE: Skarga-reset levelu - CatchMeIfYouCan - 10-04-2011 19:23

I ty masz dopisek nie lubimy ludzi z brakiem kultury? heh a sam zamiast normalnie to napisać to jakieś do mnie dziwne sugestie "nie rozumiesz" ja rozumiem teraz jak mnie o tym poinformowano, więc kolego trochę kultury...

Temat do zamknięcia bo myślę że się wszystko wyjaśniło:)


RE: Skarga-reset levelu - Dejwid/mp3 - 10-04-2011 19:27

/zamykam


RE: Skarga-reset levelu - kupa1234 - 10-04-2011 19:44

1. Informowałem oto temat: http://www.deathrun.pl/temat-LvL-na-Pro-Patrysiu
2. Piszesz skargę że lvl straciłeś bo mam za słabą bazę danych czy po prostu na mnie bo nie mam kasy by kupić lepszą?
Nie rozumiem takich ludzi pisze skargę że mu zabrało lvl na forum pisałem że baza danych padła a on mnie oskarża że nie zajmuję się serwerem, bo co na GG ci nie napisałem? czy każdemu na PW, że baza padła byś czytał forum to byś wiedział.

A i 2 restartu nie będzie tylko madboy straci lvl.

/otwieram sorry dejwid ale chcę by odpowiedział na moje pytania :).


RE: Skarga-reset levelu - bobok - 10-04-2011 19:54

Madboy i Cratis_Wariat bo ma 66 lvl pierwszym ogniem


RE: Skarga-reset levelu - CatchMeIfYouCan - 11-04-2011 17:42

To tak allias pasowało by żeby był twój temat powiedzmy z tematem: Reset leveli-padła baza danych. i tu możesz dopisać co gdzie kiedy napisany oczywiście w sprawy ogólne i jest spoko nie wymagaj ode mnie żebym czytał każdy post chociaż fakt tamten mogłem przeczytać bo był podobny do mojej sprawy i myślę że każdy był by zadowolony, więc nie chodzi mi o słabą baze danych czy twoje problemy finansowe tylko o jako taką przejrzystość forum gdzie mógłbym taką informacje szybko znaleźć zamiast przeczytać wszystkie nowe posty za tą informacją:)
Myślę że nie ma co robić z tego afery.Przyjmij moje przeprosiny i skorzystaj z dobrej rady;)


RE: Skarga-reset levelu - kupa1234 - 11-04-2011 21:30

Dobra wyjaśnione

/zamek