Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
LOK Anschutz >.< - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: LOK Anschutz >.< (/temat-LOK-Anschutz--1822)



LOK Anschutz >.< - CzakNori$$ - 15-04-2011 09:28

witam!

Chciałbym złożyć skarge na Admina LOK Anschutz, Otóż po raz kolejny przedstawiam sytuację...
Dostałem Perma Bana za czitowanie. Czitów nie miałem ale bez ssów dostałem bana. Zna mnie pare osób na servie które mogą potwierdzić że nie mam czitów . Jednak Temu adminowi nie da sie nic wytłumaczyć....
Tutaj link do tematu , który odrazu zamknął http://www.deathrun.pl/temat-Ban-bez-ss-ow-CzakNori--1821 .

Bani przez pół mapy nie było ani jednej więc nie musisz zmyślać.
A co do bani o którą się sapiesz, jak się nie ruszasz tylko stoisz w kącie to na co liczysz że ci po nogach bede strzelał ?


RE: LOK Anschutz >.< - Dejwid/mp3 - 15-04-2011 09:32

W regulaminie jest napisane ze na aima dowody są nie potrzebne lecz dobrze by było jakby były. Skoro LOK twierdzi, że miałeś aima to tak musi byc mnie przy tym nie było więc nie wiem co i jak.. Patrząc na ssy to nic na nich nie widac wiec z ssow powinien byc ub bo skoro widzial ze masz aima to powinien banowac a nie ssy robic na których aima się nie dopatrzy...


RE: LOK Anschutz >.< - CzakNori$$ - 15-04-2011 09:35

Człowieku to co ja mam w końcu robić , jestem uczciwym człowiekiem i nigdy na czitach nie grałem ... a zresztą poprzednie ssy mówią same za siebie a jak LOK nie umie grać to niech przynajmniej lepszych nie banuje >.<


RE: LOK Anschutz >.< - Dejwid/mp3 - 15-04-2011 09:38

Masz zmienne ip więc na server nie wchodź bo jak raz wejdziesz to już nigdy nie pograsz!
Poczekaj aż się więcej osób wypowie, sprawa na pewno się wyjaśni :)


RE: LOK Anschutz >.< - LOK Anschutz - 15-04-2011 09:38

człowieku skończ tą żenade
zamykam widziałem aima!
Zamykam


RE: LOK Anschutz >.< - bobok - 15-04-2011 10:08

miałem podobną sytuację z jednym graczem, aima włączał i wyłączał. Wszedłem na inny nick, nagrałem demko dla pewności :) a skargi jeszcze nie ma. Co do Czaka nie wydaje mi się żeby coś miał. Patrzyłem trochę na niego. No ale jak LOK widział aima to tak pewnie było.