Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Krew pojawia sie na scianach nie wdac jak "bryzga" - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: Krew pojawia sie na scianach nie wdac jak "bryzga" (/temat-Krew-pojawia-sie-na-scianach-nie-wdac-jak-bryzga--1953)



Krew pojawia sie na scianach nie wdac jak "bryzga" - Tylko jeden buch - 25-04-2011 21:00

Witam. Ostatnio wziąłem się za przerabianie cs'a. Zmieniłem tekstury broni na dokładniejsze i mam z 10 mapek w hd (robię żeby była lepsza grafa).
Kiedyś brejdak zrobił mi hasło w ustawieniach w coś tam lock. Nie wiedział jakie to hasło. Przeinstalowałem csa. Ale przez pewien czas nie było krwi potem była zółta a potem znowu jej nie było. Teraz mam w kij krwi ale jak laduję w kogoś albo dostaje heada to krew pojawia się na ścianach i podłodze(ziemi). Nie bryzga tak jak jest w oryginalnym cs"ie. Jak ktoś wie co zrobic niech pisze. (ściągałem nowa krew, przeinstalowywałem csa)


RE: Krew pojawia sie na scianach nie wdac jak "bryzga" - [MK] Eryk - 09-06-2011 21:52

Napisz najpierw na jakim sofcie grasz(software, OpenGl czy D3D):P A następnym razem jak nie chcesz mieć usterek w opcjach to się za to nie bierz.