Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jak prawidłowo nagrać demko - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Jak prawidłowo nagrać demko (/temat-Jak-prawidlowo-nagrac-demko--1963)



Jak prawidłowo nagrać demko - BeBaDziK - 26-04-2011 06:07

Jak prawidłowo nagrać demko.
Siemka, jest to mój drugi poradnik.
Mianowicie chcę wam pokazać jak prawidłowo nagrać demko.

Gdy jesteśmy na serwerze i mamy upatrzonego czitera lub poprostu chcemy zrobić sobie demko na pamiątkę.

1. Wchodzimy na dany serwer, klikamy klawisz "Esc" {włączamy konsole jeśli nie jest włączona (klawisz tylda [`~])}.

2. Pokazuje nam się konsola i wpisujemy: Record nazwa demka (w nazwie nie może być odstępu, ale mogą być cyfry itd.) W moim przypadku jest to tak:


Po wpisaniu klikamy enter i pojawia się napis, że domko się
nagrywa:


3. Gdy już mamy dość kręcenia wpisujemy w konsole "stop":


4. Gdzie demko się zapisuje? Otóż demka zapisują się tam gdzie screenyshoty, czyli w miejscu gdzie mamy zainstalowanego cs. Są różne wersje cs'a, więc demko zapisuje się w "cstrike_polish" lub "cstrike":


Tyle co do tworzenia demka i miejsca, gdzie się znajduje.

Teraz druga rzecz. Jak otworzyć (zobaczyć) nagrane demko?

1. Włączamy cs'a, następnie konsole. Wpisujemy "viewdemo nazwa demka", w moim przypadku viewdemo kaziu.


2. Pojawia nam się odtwarzacz oraz automatycznie uruchamia się demko. Możemy tam sobie zatrzymać odtwarzanie demka itp.


Jeżeli chcecie wrzucić np. demko z cziterem na forum, to poprostu pakujecie w rar i wrzucacie np. na speedyshare.com


RE: Jak prawidłowo nagrać demko - Bobi - 26-04-2011 07:32

Poradnik dobry lecz myślę że każdy wie jak to zrobić >< to jest proste :) temat do zamknięcia .


RE: Jak prawidłowo nagrać demko - BeBaDziK - 26-04-2011 07:48

Czemu do zamknięcia bo ty tak chcesz?


RE: Jak prawidłowo nagrać demko - zayQ - 26-04-2011 08:26

Dobry poradnik chociaż wiem jak nagrac demko ale niektórzy gracze mogą niewiedziec :P


RE: Jak prawidłowo nagrać demko - Dejwid/mp3 - 26-04-2011 09:00

Jest już poradnik "jak złapac czitera" więc ja mówię tak temat do kosza.