Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na mały ale wariat i podszywacza - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Skarga na mały ale wariat i podszywacza (/temat-Skarga-na-maly-ale-wariat-i-podszywacza--2375)



Skarga na mały ale wariat i podszywacza - Light^ - 01-06-2011 22:08

Yo !! Dziś na serwie grał podszywacz pisałem do malego by go zbanował, prosiłem przez 2 mapy a on ma mnie w dupie a jak by ktoś na jego niku wszedł od razu by poleciał ban !!



SS : http://imageshack.us/g/835/2011060100002x.jpg/

ip podszywacza z komendą status bo oczywiście amx_ip nie działa !
"L I G H T" 12289 STEAM_ID_LAN 0 08:31 34 0


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - bobok - 01-06-2011 22:18

Jak widzę ma inny nick niż Ty, czyli nie jest podszywaczem. Nie tylko Ty możesz mieć nick Light, zapewne jest jeszcze wielu takich graczy. A Ty dodatkowo masz przy nicku ^ a on nie miał.


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - Light^ - 01-06-2011 22:21

Szkoda że mnie wkurwiał, za niedługo będe mieć licencje na ten nik i tym podobne niki i co w tedy powiesdz cwaniaku ? Moge Ci wtedy dać ksero dokumentu.


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - bobok - 01-06-2011 22:31

Do mnie mówisz "cwaniaku"? Lepiej wyluzuj trochę. A czym Cię tak zirytował? Tym że miał podobny Nick do Twojego?

Jak będziesz miał prawa do tego nicka i podobnych to możemy wtedy pogadać na poważnie


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - Light^ - 01-06-2011 22:52

Zdenerwował mnie tym że przyszedł jakiś pajac odgapił nik tylko po zmieniał odległość, gra tu 1 raz i on mi karze nik zmienić jak go poprosiłem aby zmienił nik !

Potem mnie wyzywał itp.


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - bobok - 01-06-2011 22:56

jak Cię wyzywał to powinien bana za obrazę dostać a nie za podszywanie


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - Light^ - 01-06-2011 23:01

Oooo widzisz kolejna wpadka tego PAJACA MalY ale WariaT


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - caclav - 01-06-2011 23:04

ale gdzie są dowody, ze cie wyzywał ??


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - AxE - 01-06-2011 23:18

I po co spamujesz? To nie było podszywanie się pod Cb. A to że cie wyzywał.. Masz jakieś dowody?


RE: Skarga na mały ale wariat i podszywacza - Dejwid/mp3 - 02-06-2011 08:44

Light^ jaki Ty nie ogar jesteś gdyby się podszywał to by miał taki sam nick jak Ty z małym dopiskiem "(1)"a miał zupełnie inny. Nie masz dowodów na obrazę więc skarga niesłuszna. PS następnym razem adminowi tak nie spamuj bo jak trafisz na innego to Ty wyłapiesz bana za przeszkadzanie w grze czy coś w tym stylu :)

/zamykam+kosz zapomniałem :D