Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Gruby na moderatora - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Gruby na moderatora (/temat-Gruby-na-moderatora--2554)

Strony: 1 2


Gruby na moderatora - |KB| Pika - 20-06-2011 16:50

1. Wiek:16
2. Powinienem być moderatorem, ponieważ :Gdy czasem jestem na forum ,widzę stare nie pozamykane posty zbędny spam itd nie chcę się rozpisywać bo i tak wiem ,że jak zbyt dużo na piszę to większość nie odczyta tego do końca.Ale coś jeszcze ,Bym pomagał staż miałem hmm na 3odzie i paru innych forach (tematyka nie zawsze była związana o counter-strike) Bardzo mi zależało by być tu moderatorem gdyż praktycznie ciągle siedzę i tak na forum (chyba ,że coś robię na kompie albo mam jakieś zajęcie :) Dobra zakończę a wy zdecydujcie sami :P
3. Z silnikiem MyBB miałem chwilową styczność więc mogę czegoś nie wiedzieć ,lecz szybko się uczę i szybko bym to załapał czego nie rozumiem.
Znajomość oceniam na 6,7/10
4. Co do ogarniania to czasem mogę zamulać i nie wiem o co chodzi ale szybko się ogarniam a potem jak trzeba to coś lub kogoś.
Hmm nie wiem co jeszcze napisać tutaj. Jeśli jakieś jeszcze pytania proszę pisać , z chęcią na wszystkie odpowiem.
Ps.
Nie będę pisał tekstów typu "Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy" czy coś takiego bo nie spodziewam się ,że podanie przekona ale cóż warto złożyć bo zależy mi :)


RE: Modek - FD GooD - 20-06-2011 16:55

Przecież nie można składać teraz podania na moderatora ..


RE: Modek - |KB| Pika - 20-06-2011 17:01

To dla czego napisane jest jak się forum włącza SZUKAMY MODERATORA wielkim zielonym napisem ,a czerwonym rekrutacja do ekipy i mi mruga chyba ,że znów jakieś nie domknięcia ale to mi się nagle pojawiło więc nie wiem.


RE: Modek - bobok - 20-06-2011 17:01

Niby coś jest na głównej, że szukamy moderatora :/

Sorki dopiero teraz zauważyłem


RE: Modek - FD GooD - 20-06-2011 17:14

Aha sory nie widziałem ale jak coś to na Tak jestem >:)


RE: Modek - Ras Not - 20-06-2011 17:32

Nie będę się rozpisywał , jestem na TAK : )


RE: Modek - Dejwid/mp3 - 20-06-2011 18:38

Jestem na Nie wcześniej miałeś bardzo dużo warnów za spam. A w podaniu nic nie napisałeś o znajomości silnika MyBB ( chociaż to żadna filozofia) Miałeś też za spam sam Ci dawałem. mamy Ci pytania zadawac a Ty będziesz odpowiadał to jest śmieszne powinieneś sam wykazac się inicjatywą i pisac jak najlepsze podanie a nie idziesz na łatwiznę.

Koleś dostał dzisiaj warna po 9 a Ty po 11 spamujesz że powinien za to dostac warna jak dla mnie nie nadajesz się na pełnienie takiej funkcji na forum.


RE: Modek - |KB| Pika - 20-06-2011 20:31

Po 1 nie miałem warnówza spam tylko za reklame nie w tym dziele!!! Podanie było takie gdybyście coś napisali to bym odpisał!!!


RE: Gruby na moderatora - [PRO]DizZy - 20-06-2011 21:50

Oczywiscie ze ... tak :P


RE: Gruby na moderatora - szowielki - 21-06-2011 11:08

TaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaK