Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Regulamin! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Regulamin! (/temat-Regulamin--2733)



Regulamin! - zayQ - 01-07-2011 08:13

Moja propozycja jest taka żeby w regulaminie na serwerze deathrun pojawił się nowy punkt.Mam na myśli żeby był tzn. punkt regulaminu mówiący o tym że na serwerze obowiązuje "kolejka" czyli jak ktoś np. przejdzie mapę jako drugi i zabije TT dostał by bana na 30 minut. Tak samo ten punkt obowiązywał by gdy TT zadecyduje że jest free albo gdy TT włącza pułapki.Wiem że kiedyś na serwerze był za to ban ale później słuch o ty zaginął.Bardzo często widuje gdy ktoś pierwszy przejdzie mapę a ten drugi chamsko mu fraga zabiera a tak nie powinno byc.Proszę o przemyślenie mojej propozycji :)

Pozdrawiam TomiX. Admin serwera Deathrun ;]


RE: Regulamin! - Mistrzunio1916 - 01-07-2011 08:33

Jestem za ale widziałem na pewnym servie coś takiego że była "lista" kolejki czyli ten kto 1 przejdzie mape będzie pisało że 1 jest np. TomiX i on będzie się świecił na jakiś kolor żeby TT widział, którego zabijać a admin, którego banować. Taka jest moja propozycja.


RE: Regulamin! - BeBaDziK - 01-07-2011 08:46

Popieram TomiX'a ponieważ ktoś przejdzie mapkę jako 1 już jest heppy że zabije tt a tu nagle drugi mu go zabija.


RE: Regulamin! - zayQ - 01-07-2011 08:54

(01-07-2011 08:33)fanatyk1 napisał(a):  Jestem za ale widziałem na pewnym servie coś takiego że była "lista" kolejki czyli ten kto 1 przejdzie mape będzie pisało że 1 jest np. TomiX i on będzie się świecił na jakiś kolor żeby TT widział, którego zabijać a admin, którego banować. Taka jest moja propozycja.

O właśnie można taki plugin wgrac to było by najlepsze ;P Admin widział by kogo ukarac ;D


RE: Regulamin! - |KB| Pika - 01-07-2011 09:39

Tylko ten co 1 guzik na końcu mapy naciśnie :) trzeba by było im powiedzieć :P


RE: Regulamin! - Kamil - 01-07-2011 11:38

Jakbyś napisał to DiKeyowi na gg to nic by Ci się nie stało...


RE: Regulamin! - zayQ - 01-07-2011 13:50

K@M!L chciałem się z tą propozycją podzielic z innymi graczami :D


RE: Regulamin! - Admin - 01-07-2011 14:00

Propozycje na forum się daje :P Ten plugin z przyciskami sporo waży.
Jakbym go wgrał to znowu byłoby "Reliable Channel Overflowed".
Dodany powód bana "Kolejka" na godzine. K@M!L dodaj do regulaminu ;p