Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Podanie na Moderatora. - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Podanie na Moderatora. (/temat-Podanie-na-Moderatora--304)

Strony: 1 2 3


Podanie na Moderatora. - Neqe - 30-11-2010 16:46

1. O mnie:Mam na imię Dawid na 2 Sebastian :D , mam lat 15 , lubię gry takie jak MMO , RPG , itd :D , Często spędzam czas przed komputerem i na podwórku z kolegami i koleżanki :D , uczę się bardzo rzadko ale oceny mam nawet przeciętne , takie jak 3-4 :D , lubię być z każdym w zgodzie i nie lubię mieć wrogów , mieszkam w Węgorzewie ( Warmińsko - Mazurskie ) , to chyba na wszystko :D.
2. Nick na Serwerze:Neqe
3. Nick steam (jeśli posiadasz): Nie mam , i tak mi nie potrzebny ;P.
4. Znajomość AMX: 10/10
5. Twoje Steam ID i IP: steama nie mam tak jak mówiłem wyżej , a co do IP to nie podaje bo mam zmienne .
6. Gdzie mam/miałem admina: cs-bwo / elite gamers / csnet / cslampeczka / puchatek / deathrun.pl .
7. Dlaczego ja:Ponieważ wiem że mam dużą wiedzę i potrafię ogarnąć jak trzeba , znam się na moderatorze , znam cały regulamin , i myślę że dużo wam pomogę :).
8. Ile dziennie grasz na serwerze: tak dziennie to z 3-4 h , a w weekend to z 5-6h , a czasem od 7 do 20 :D .
9. Kontakt GG:7472868.
10. Skąd: Węgorzewo ( WW-o / Vegas )

Mam na dzieję że będą miłe propozycje :D , chociaż co do nie których to nie wiadomo :P , no to czekam na odpowiedź :).


RE: Podanie na Moderatora. - Gangster - 30-11-2010 17:09

Jestem na nie poniewaz niemam do ciebie zaufania:)
a pozatym jesli znasz amx 10/10 to umiesz pisać pluginy???
Neqe kłamiesz ponieważ na cs-bwo niemiałeś adma:)


RE: Podanie na Moderatora. - Neqe - 30-11-2010 17:16

miałem na cs-bwo -.- na gungame :D


RE: Podanie na Moderatora. - Admin - 30-11-2010 17:29

1. Zły dział
2. Jak musisz stosować się do wzoru to weź go ułóż z sensem (znajomość AMX na moderatora?)
3. Już raz od nas odchodziłeś :
4. Też nie mam do Cb zaufania, po tym jak skasowałeś bwo
5.
, Często spędzam czas przed komputerem i na podwórku z kolegami i koleżanki
Odmiana rzeczowników się kłania ;), po przecinku zaczynasz nowe zdanie, ciekawe. Za dużo emotów (10 na kilka zdań?).


RE: Podanie na Moderatora. - Neqe - 30-11-2010 17:55

1. Już przeniesione :D
2. Sorry ale brałem stary wzór chcesz to mogę go edytować na nowy
3. Odchodziłem od was , bo i tak wiedziałem że nic nie osiągnę :D , + że nie którzy byli przeciwko mnie ; (
4. Skasowałem cs-bwo z powodu też oszukania AliaSs'a :D , bo za płaciłem za Admina , a on powiedział że to jest za Moderatora , to mu powiedziałem żeby zabrał mi moderatora a dał admin a na ZM :D ale on powiedział że tak nie zrobi , więc nie to nie , ma za swoje .
5. a emotikonów będę sobie dawał ile chcę :) , chyba że ci to przeszkadza.
6. Więc masz jeszcze jakieś pytania ?


RE: Podanie na Moderatora. - Admin - 30-11-2010 18:04

Raczej zastrzeżenia. Brak ostrzeżeń - ok. 20 postów? bad ^^ No i już żeśmy się żegnali :D


RE: Podanie na Moderatora. - Ogarnij sie! - 30-11-2010 18:17

Wy tu nie rozwiązujcie problemów rozwiązujcie je na gg albo pw !

Neqe nie podoba się to papa


RE: Podanie na Moderatora. - Admin - 30-11-2010 18:40

Gangster ogarnij. To nie spam tylko dyskusja. Powinieneś też wiedzieć, że pluginy pisze się w języku zwanym PAWN ;)


RE: Podanie na Moderatora. - Neqe - 30-11-2010 20:06

Gangster no chyba nie -.- , pisałem mu już od początku że za płace mu za admina i się zgodził , to ok wysłałem już pisał mi czekaj daje ci już admina , i wtedy mi się net rozłączył i mnie nie było 1 dzień potem mu napisałem co z tym adminem to on napisał a to było chyba za moderatora , to mu napisałem że niech mi zabiera moderatora a da admina na ZM , no to się nie zgodził i się z nim po kłóciłem , i przeszedłem do waszej sieci , i po myślałem że będę wam pomagał robiąc te parę reklam niż dla tamtej sieci , i Trax napisał co zrobię z tamtą siecią , ale pewnie dla was opuszczenie Moderatora to za mało więc zrobiłem coś poważniejszego , no i macie :D , więc dacie może jakaś inną ocenę niż jakiś tam spam tutaj , a jeśli macie jakieś problemy to nie pisać tutaj tylko na moje gg.. to , to może rozwiążemy :) w razie moje gg : 7472868 i jest też w opisie :D .

(30-11-2010 18:04)DiKey napisał(a):  Raczej zastrzeżenia. Brak ostrzeżeń - ok. 20 postów? bad ^^ No i już żeśmy się żegnali :D

no i co z tego że mam mało postów ? , lepiej mieć tylko tyle niż spamić w każdym poście takim jak Przywitaj się : np. ciągle elo , siema itd.. przecież to bez sensu to mogę se pisać wszędzie i bym miał wielki spam i z 50 postów -.- , albo po co mam bez sensu pisać w tematach ? będę miał coś z sensem do napisania to i to napiszę :) , więc wybieraj jak chcesz , ja ci nie każe dać mi modka , bo to twoje forum i robisz co chcesz. :D


RE: Podanie na Moderatora. - ban - 03-12-2010 10:38

na tak :] xD