Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na Booyaka (dzieciak) - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Skarga na Booyaka (dzieciak) (/temat-Skarga-na-Booyaka-dzieciak--3677)



Skarga na Booyaka (dzieciak) - Rex - 22-08-2011 14:41

Witam


Dziś chciałbym złożyć skargę na "Booyaka", admin ten nie przestrzega regulaminu, notorycznie nadużywa mikrofonu, puszcza muzykę i ciągle gada jakieś bzdety, innym graczom za to daje bana a sobie nie, gracze obrażają się nawzajem, nie dają dojść do porozumienia, uciekają z "TT" a on praktycznie nic nie robi. Dikey na cholerę dajesz dzieciakom 13-15lat admina skoro nie są ogarnięci. Widocznie dbasz o własny portfel a nie serwer, nie wiem jak to jest ale czekam na wypowiedź tego dzieciaka i oczywiście ciebie ;). Jeszcze się paru ludzi tutaj się wypowie tylko muszę ich poinformować że założyłem temat.

Pozdrawiam Rex`


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - zayQ - 22-08-2011 14:47

Ad.1 To co człowieku myślisz że adminy muszą być pełnoletni ?
Ad.2 On często gada przez mikro po po prostu jest miły,pomocny itp.
Ad.3 Nigdy się nie spotkałem żeby puszczał muzykę bez vota/pozwolenia
Ad.4 (CO NAJWAŻNIEJSZE) ! Nie widzę dowodów ??


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - oPoK - 22-08-2011 14:47

moze jakies dowody??


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - Schizofremia - 22-08-2011 14:52

1. Admin ten jest mily.
2. Często rozmawia z innymi graczami.
3. Muzyke puszcza tylko za vote.
4. On ma 16-18 lat.

Dodam od siebie, iz powinieneś stracić Vip'a za kare, bo na jednej z map zabiłeś granatem wszystkich z CT jak płynęli tratwa!!


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - TomQ98 - 22-08-2011 14:55

Po 1. Puszczam muzykę TYLKO, gdy zrobię VOTE z odpowiedziami TAK/NIE i wynikiem TAK
Po 2. "Ciągle gada jakieś bzdety" hmmm. Gracz "PRO BH" Zapytał się coś, odpowiedziałem mu.
Po 3. "gracze obrażają się nawzajem, nie dają dojść do porozumienia, uciekają z "TT" a on praktycznie nic nie robi". UCIEKAJA z TT? jakbym widział, że ktoś ucieka dostałby bana (ślepy nie jestem)
Po 4. "Dikey na cholerę dajesz dzieciakom 13-15lat admina skoro nie są ogarnięci.". Po to na serverze jest dział "Podania", żeby gracze się wypowiedzieli, czy gracz może dostać admina, czy nie i gracze wypowiadają się podając argumenty.
Po 5. mówiłeś, że masz poparcie u innych adminów. Wtedy na serverze byłem jedynym adminem (mówię to po to, żeby nie było takich sytuacji np. "Byłem na serverze widziałem to, ale grałem na innym nicku, którego nie podam, bo nie chcę się zdradzić"


P.S. Schizo, mam 13 lat dla scisłości


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - Schizofremia - 22-08-2011 15:00

Acha, gracze nie koniecznie uciekają, niekiedy gdy masz być TT, wyskakuje Ci "Railed Owned" i Cie wywala.

Edit: Serio masz 13 lat O.o, a glos jak 16-18latek ;]


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - soQl - 22-08-2011 15:04

To, że Booyaka nie ma pełnej mutacji głosu, nie oznacza, iż jest dzieckiem, to zrozum typie.

1. Znam Booyakę bardzo dobrze i jestem tego PEWNY, że regulaminu nie łamie.
2. Gram na serwerze od dawna i nie pamiętam, aby Booyaka kiedykolwiek puszczał muzykę.
3. Nie wydaje mi się, aby gracze nawzajem się obrażali, przynajmniej kiedy ja jestem, jest spokój, błoga cisza.
4. Po to, że są oni mądrzejsi od Ciebie kolego i nie bez powodu zostali przyjęci na to stanowisko.
5. Jakim prawem śmiesz wnikać w to, czy DiKey dba o swój portfel? Jego życie, nie Twoje.

Pozdrawiam.
soQl


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - TomQ98 - 22-08-2011 15:18

soQl, muzykę czasem puszczam, ale tylko gdy zrobię vote i wynik wyjdzie na "Tak"


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - ShaDow. - 22-08-2011 16:22

Skarga bez dowodów powinna się znaleźć w koszu. :P


RE: Skarga na Booyaka (dzieciak) - Dejwid/mp3 - 22-08-2011 18:46

Mówiłem ci coś...


Brak dowodów = kosz