Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na Muri - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Skarga na Muri (/temat-Skarga-na-Muri--4156)



Skarga na Muri - LajD - 17-09-2011 14:12

Witam! Dostałem bana od Muriego na zawsze abym wszucił screeny na forum :



[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina `Muri.
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : LajD
[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na http://www.3dr.pl/ss '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @deathrun.pll lub 3DR.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 33594562 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.26.21.115 '
[AMXBans] ======================================

Nic złego by w tym nie było, gdyby nie: po 1 Muriemu kazał zrobić ss'y major ( a tak nie powinno być, ponieważ to admin podejmuje decyzje a nie jego kolega ). Po 2 to już kolejna skarga na Muriego i powiniem bardziej uważać na to co robi, jeżeli się nie poprawi to powinien zostać ukarany. Po 3 daje bezsensowne bany, taki jak m.in. mój.


RE: Skarga na Muri - Muri - 17-09-2011 14:27

nie jest bezsensowny skoro nie wstawiles ss ... a pozatym major mi nie kazal robic ss tylko ja cie juz wczesniej podejrzewalem ... wstaw ss a nie skargi robisz !


RE: Skarga na Muri - patryk1704 - 17-09-2011 14:29

po 1 nie masz dowodów że to ja kazałem mu zrobić ssy
po 2 to nie jest bezsensowny ban
po 3 to jest 2 skarga na muri bo ta 1 jest równie bezsensowna jak ta


RE: Skarga na Muri - LajD - 17-09-2011 14:42

Po 1 mam dowód ( screen z Skypa ) że mu kazałeś moge wstawić ( chcecie?), po 2 jak nie przejdzie skarga to wrzuce SS'y. Po 3 to nie jest bezsensowna skarga, niech się inni wypowiedzą a nie koledzy. Po 4 niech Muri ochłonie, bo to że jest Admem, to nie znaczy że jest święty i niech nie będzie taki nerwowy.


RE: Skarga na Muri - patryk1704 - 17-09-2011 14:43

to jest bezsensowna skarga ponieważ jak admin daje bana na ssy to je sie wstawia


RE: Skarga na Muri - Muri - 17-09-2011 14:44

ty mi na skype gadales zebym ci dal ub. bo ci sie nie chce ss wstawiac (jasne) a afere to na forum ci sie chce robic ... myslisz ze jak zrobisz afere to dostaniesz ub . ?? wrzuc ss a nie na paint siedzisz -.- / a major nie kazal mi robic ss tylko mowil zebym zrobil jak wielu innych graczy ... to jest normalne ze ktos osadza kogos o czity !


RE: Skarga na Muri - LajD - 17-09-2011 14:52

Ale on ci mówi a ty to robisz tak nie powinno być, po 2 nie robie afery tylko chce pokazać co ty robisz. Po 2 tak chciałem ci przesłać przez skypa i żebyś zobaczył że nic nie mam ale ty nie że mam na forum, więc proszę bardzo wstawie, ale później bo tera mam ważniejsze sprawy i nie chce mi sie tera. Po 3 nie oczekuje że dostane UB, bo UB można dostać za wstawienie czystych SS'ów. A major specjalnie chcę żebym dostał bana, bo się z nim pokłóciłem i tyle. Tera chce się odegrać. I tyle.


RE: Skarga na Muri - Muri - 17-09-2011 14:54

to nie zmienia faktow ze wstawienie ss to 5 min mistrzu painta :)


RE: Skarga na Muri - bobok - 17-09-2011 14:57

brak ssów = kosz