Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Problem. - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: Problem. (/temat-Problem--4381)

Strony: 1 2


Problem. - CASPI - 01-10-2011 08:15

Cześć... Mam taką sprawę jestem aktywnym graczem cod moda lecz od 1 tygodnia wciąż pojawia się ten sam problem.. Gdy wchodzę na serwa gram 1 rundę i od razu po tym zacina mi się cała gra i komputer... Nie wiem co to może być ping mam ogarnięty a na innych serwach gram normalnie. Chciałbym szybko wrócić do gry ,ponieważ lubię ten serwer... PROSZĘ o szybką odpowiedz.
CASPI


RE: Problem. - damwal20 - 01-10-2011 08:36

hmm
usuń confing


RE: Problem. - LaGGeR(-_-) - 01-10-2011 09:31

Przeinstaluj może cs'a ?
Jak nie da nic nie wiem -.-


RE: Problem. - Pogromca :D - 06-10-2011 21:59

moze procesor ci sie przegrzewa ??

bo na moje to nie winda csa i configu


RE: Problem. - Kodeina - 07-10-2011 00:34

Opisz trochę dokładniej swój problem, bo tak naprawde nic o nim nie wiemy.Napisz w jakich okolicznościach zawiesza cie się komputer, czy towarzyszy temu jakiś sygnał dźwiękowy, czy dzieje się to tylko na jakieś konkretnej mapie i czy naciśniecie ALT+CTRL+DELETE wybranie w zakładce procesy hl.exe i klikniecie zakończ proces nie załatwia sprawy jeśli podczas zawiechy uda cie się wejść do menadżera zadań i wyłączyć cs'a to problem leży właśnie po jego stronie jeśli nie to niestety musisz dostarczyć więcej informacji do zdiagnozowania problemu.<br>Ps. Do przedmówcy.W przypadku przegrzania procesora następuje natychmiastowe wyłączenie komputera w celu ochrony procka, jeśli siada inny podzespół komputera niezbędny do pracy, awaria na ogu powinna być sygnalizowana sygnałem dźwiękowym dochodzącym z wnętrza komputera.<br><br>Pozdro Kod.


RE: Problem. - [MK] Eryk - 08-10-2011 16:59

Zrób formata kompa.


RE: Problem. - bobok - 08-10-2011 18:11

Możliwe, że się przegrzewa. Ściągnij program do pomiaru temperatur i sprawdź. Rozkręć kompa i wyczyść radiator na procku. Nie ściągaj go, jak nie masz pasty termoprzewdzącej, a jak masz to wyczyść starą z proca i nałóź nową. Zasilacz też możesz przeczyścić. Co do problemów softwarowych, to ściągnij np. cccleaner i usuń niepotrzebne wpisy w rejestrze. Przeskanuj kompa jakimś antywirusem, ściągnij i uruchom combofixa. Z defragmentuj dyski, szczególnie systemowy. Może masz jakieś problemy ze sterami od grafiki albo z ustawieniami grafiki? To wszystko możesz zrobić lub jak się na tym nie znasz to najszybszą i najprostszą metodą będzie format.


RE: Problem. - Macu - 12-10-2011 15:25

Ja cie naprowadze kiedys widzialem pelno forow gdzie wlasnie ludzie meili ten sam problem poszukaj w google se wpisz nie zwazalem na to uwagi bo robilem co innego ale bylo o tym od cholery napewno sobie poradzisz


RE: Problem. - /szPara||Kowicz/ - 12-10-2011 20:57

powinieneś przeinstalowac cs-a


RE: Problem. - SchizoEpic? - 09-03-2012 19:40

Przeinstaluj cs i będzie all dobrze
mam taką nadzieje.