Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Podanie na Admina by BALLAZAR - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Podanie na Admina by BALLAZAR (/temat-Podanie-na-Admina-by-BALLAZAR--4402)



Podanie na Admina by BALLAZAR - BALLAZAR - 02-10-2011 12:15


1. Imię[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> Artur.
[b]2. Nick na Serwerze[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> BALLAZAR
[b]3. Nick steam (jeśli posiadasz)[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> Niestety nie posiadam ale niedługo mam zamiar kupić.
[b]4. Steam ID oraz IP[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span>
[b]5. Wiek + data urodzenia[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> 17.10.1995
[b]6. Znajomość AMX[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> To nie 1 raz gdy będę się nim obsługiwał.
[b]7. Od kiedy grasz na serwerach DeathRun?
Od 3 lat + przerwa.
8. Ile czasu grasz na 3DR.pl ? Od półtora miesiąca.
9. Gdzie masz/miałeś admina? Miałem na DM(deatch match) na kilku DR ( pamiętam jedna z nazw tych serverów jakoś elite-zone jakoś tak ;p).
10. Jak często będziesz odwiedzał forum? Codziennie :D
11. Ile dziennie grasz na serwerze[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> 2-3 godziny raz może się zdarzyć że wogóle nie wejdę bo nie jestem jakimś dzieckiem neo uzależnionym od CS'a.
[b]12. Kontakt (GG, skype)[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> Moje GG to 33624295.
[b]13. Znasz i akceptujesz regulaminy forum, admina i serwera?
Tak.
14. Przydatne umiejętności[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> Znam na pamięć komędy admina umiem się obsługiwać AMXMODMENU. Jestem doświadczonym przyszłym adminem ;p.
[b]15. Mieszkam w
Gdańsku .
16. Miesięczne dofinansowanie[img]images/smilies/shy.gif[/img]/span> zależy od stanu konta ale raczej z od 10 zł do 20 nie pożałuje.
[b]17. To właśnie ja powinienem być adminem, ponieważ nie lubie dzieci blokujących dzwi na mapie Arctik lub jak wydzierają się przez mikrofon. Często widzę jak ludzi skracają mapy i nie dają innym się pobawić to głownie mnie denerwuje. Do tego umiem jak wspomniałem wyżej się obsługiwać amxmodmenu. Jescze są takie mapy na których jest mały resp i tylko 5 osób gra więc chce temu zaradzić.
____________________________
Zanim coś napiszesz przeczytaj !
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]



RE: Podanie na Admina by BALLAZAR - Dejwid/mp3 - 02-10-2011 12:20

http://www.deathrun.pl/temat-Nowe-zasady-skladania-podan--3368

Poczytaj to a temat do kosza idzie